Edyta Górniak jest przeszczęśliwa i ma do tego ogromny powód. Już dawno w jej rodzinie nie było takiej radości. Jak przekazał tygodnik Na żywo, powodem wszechobecnej fety jest oczywiście dziecko. Edyta Górniak nie kryje radości, to wspaniała nowina. Cała rodzina z pewnością świętuje i celebruje radosną wiadomość. 

Edyta Górniak w ostatnim czasie ma naprawdę wiele na głowie. Gwiazda wciąż rozwija się pod kątem zawodowym. Ostatnio wypuściła nowy kawałek pt.: Lime, który jest czymś zupełnie nowym. Artystka chciała zaskoczyć swoich wieloletnich fanów i chyba jej się udało. Tym razem polska diwa zaskakuje jednak czymś innym, w jej rodzinie zagościła wielka radość. 

Edyta Górniak ma wielki powód do radości 

Edyta Górniak, nasza polska diwa jest z pewnością przeszczęśliwa. A powodem jej wielkiej radości jest przyjście na świat dziecka. Chyba każda rodzina niezwykle cieszy się, kiedy w ich gronie pojawia się nowy członek. Zatem przypuszczamy, że tak jest i tym razem. 

Informator tygodnika Na żywo poinformował, że przyrodnia siostra Edyty Górniak, Małgorzata Jasik urodziła już drugie dziecko. Ponoć artystka była jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o dziecku. 

Edyta, była jedną z pierwszych osób, które otrzymały tę nowinę. Natychmiast zadzwoniła do młodej mamy i wzruszona pogratulowała jej ślicznego i zdrowego synka — zdradza informator tygodnika Na żywo, jak podaje jastrzabpost.pl

  1. Dramatyczna wiadomość właśnie dotarła do mediów. Tragicznie zmarł wspaniały Polak, miał 34 lata
  2. Pilna demonstracja w samym centrum Warszawy. Znamy szczegóły Marszu Wolności, na ulice ruszą tłumy

Kolejne dziecko w rodzinie  

Kolejny członek rodziny, jest zawsze wielkim powodem do radości. Jak podaje tygodnik Na żywo, Edyta Górniak ma świetny kontakt ze swoją siostrą i z jej córeczką Amelką, dlatego też te narodziny były dla niej wspaniałą wiadomością. 

Z siostrzenicą, która stała się oczkiem w głowie sławnej cioci, bardzo się lubią. Gwiazda jest dumna z tego, że dziewczynka potrafi mówić po polsku i po angielsku, a kiedy bywa w Anglii, zawsze stara się zrobić malutkiej jakiś prezent – przekazuje tygodnik Na żywo. 

Życzymy pociechy z maluszka i dużo zdrowia dla świeżo upieczonej mamy!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

edyta górniak
Fot. instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak ma wielki powód do radości, w jej rodzinie pojawił się nowy członek. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich bez wyjątku
  2. Łukasz Szumowski: „Ludzie nie zarażają się na ulicy, tylko na imprezach”. Wesela zostaną zabronione?
  3. Fani „M jak Miłość” zachwyceni. Największa gwiazda serialu wraca. Nikt się nie spodziewał
  4. Co naprawdę stało się podczas pogrzebu Woźniak-Staraka? Sprawa zupełnie zmieniła obrót, ujawniono nowe informacje
  5. Czarna seria w polskich sklepach. GIS wydał ostrzeżenie, wycofuje popularny olej

Źródło: Na żywo, jastrzabpost.pl 

 

 

Poprzedni artykułTragedia. Zginął na miejscu, niestety jego 13-letniej córki nie udało się uratować lekarzom
Następny artykułW całej Polsce zamkną się wszystkie sklepy od soboty. Część z nich będzie otwarta niemal całą dobę dziś i jutro
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.