Edyta Górniak w 1994 roku wzięła udział w europejskim konkursie piosenki w Dublinie, gdzie odniosła spektakularny sukces. Zajęła drugie miejsce z wynikiem 166 punktów. Gwiazda, która niedawno wystąpiła w cyklu Legendy Eurowizji, zdradziła swoją największą tajemnicę. Okazuje się, że jej kariera rozpoczęła się od okłamania TVP. Swoim wyznaniem polska diwa zszokowała niemalże wszystkich. 

Edyta Górniak to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Choć swoją karierę rozpoczynała w teatrze Buffo, to dopiero udział w eurowizyjnym show sprawił, że zyskała na popularności. Okazuje się jednak, że nic nie przyszło jej łatwo. 

Eurowizja 1994

W cyklu Legendy Eurowizji Edyta Górniak opowiedziała o początkach swojej kariery. Okazuje się, że gwiazda o wszystko musiała walczyć. Zaapelowała również do młodych ludzi, aby nigdy się nie poddawali i podążali za głosem serca. Piosenkarka opowiedziała również o tym, dlaczego to ją wybrano na Eurowizję w 1994 roku. 

Kiedy otrzymała telefon od TVP z propozycją o reprezentowanie kraju, myślała, że to żart, ale w końcu się zgodziła. Utwór, który jej zaproponowano do zaśpiewania, nie spodobał jej się, dlatego dodatkowo pracowała nad czymś, co podpowiadało jej serce.

  1. Małgorzata Rozenek świętuje pierwszy tydzień synka. Henryk miał pamiątkową sesję, zdjęcia zapierają dech
  2. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  3. Smutne kulisy rozstania Rafała i Gabriela z ”Królowych życia”. Sprawa trafiła na policję

Edyta Górniak okłamała TVP

Na oficjalnym przesłuchaniu zaproponowała, że oprócz piosenki Piotra Rubika Śpijcie, dzieci nocy, zaśpiewa coś, co według niej jest lepszą propozycją. Jej wykonanie piosenki To nie ja, zachwyciło wszystkich, dlatego zmieniono decyzję. 

-Tak właściwie okłamałam Polską Telewizję. Powiedziałam im, że pracuję nad ich piosenką, tymczasem przygotowywałam inną. Przepraszam, że to mówię, ale to prawda – powiedziała Edyta Górniak w cyklu Legendy Eurowizji. 

Choć polska diwa głosi ostatnimi czasy kontrowersyjne poglądy to talentu i samozaparcia nie można jej odmówić. Też tak uważacie? 

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Edyta Górniak
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS OPOLE. 16.06.2019

Edyta Górniak swoją wielką karierę rozpoczęła od kłamstwa.

 Jej występ na Eurowizji w 1994 przeszedł do historii. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maryla Rodowicz zdradziła, jaką dostaje emeryturę. Pozostaje tylko załamać ręce
  2. Wielkie zmiany czekają Polaków. Nie wszystkich ucieszy zapowiedź premiera
  3. Karolina: ”Dowiedziałam się, że chłopak mnie zdradza. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd
  4. Wygrała wielkie show TVN, dziś zmaga się ze śmiertelną chorobą. Justyna Kurowska usłyszała druzgocącą diagnozę
  5. Wielka letnia wyprzedaż w Zarze rusza już za chwilę. Wiemy, kiedy upolujesz perełki nawet 50% taniej
  6. Kobieta od 22 lat trzyma swojego martwego syna w piwnicy i codziennie otwiera trumnę. Powód jest zatrważający, tylko dla osób o mocnych nerwach

źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułJakie zwierzę zauważyłeś najpierw? Odpowiedź ujawni twój największy sekret, o którym nie chcesz rozmawiać
Następny artykułDramatyczne wieści obiegły całą Polskę. Nie żyje Andrzej Prochoń, informacje o śmierci przekazał przyjaciel
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.