Edyta Górniak: rodzice pogodzili się z nią dopiero niedawno. Przez wiele lat rodzina nie utrzymywała ze sobą kontaktów. Ostatnio diwa wybaczyła im wszystkie krzywdy. Co było przyczyną ich skomplikowanej relacji? 

Artystka po wielu latach milczenia pogodziła się ze swoimi najbliższymi. Edyta Górniak: rodzice gwiazdy bardzo ją skrzywdzili. Diwa przez wiele lat nie utrzymywała z nimi kontaktu i czuła się zraniona. Co było przyczyną ich konfliktu? Szczegóły poznacie w naszym artykule.

Edyta Górniak: rodzice gwiazdy bardzo ją skrzywdzili

Media rozpisywały się na temat konfliktu pomiędzy królową polskiej estrady a jej rodzicami. Gwiazda nie doświadczyła miłości i wsparcia ze strony rodziców, przez co bardzo cierpiała. Co było źródłem ich konfliktu? 

Edyta Górniak wielokrotnie wypowiadała się z mediach na temat skomplikowanych relacji ze swoją matką i ojcem. Gwiazda przez wiele lat nie utrzymywała z nimi kontaktu i żywiła do nich urazę. Gdy Edyta była małą dziewczynką, jej ojciec odszedł. Przez długie lata kobieta nie miała z nim regularnego kontaktu. Z kolei ojczym diwy znęcał się nad nią psychicznie, a jeden z jej kolegów dopuścił się molestowania.

Edyta Górniak miała trudne dzieciństwo

Artystka w dzieciństwie nie zaznała wsparcia i miłości ze strony matki. Trudne doświadczenia z okresu dorastania przełożyły się na skomplikowane relacje z rodzicami w dorosłym życiu. Kilka lat temu Edyta wybaczyła im wszystkie krzywdy. Podobno zrobiła to przede wszystkim dla swojego ukochanego synka, Allana. Jakiś czas temu Górniak udostępniła na swoich mediach społecznościowych zdjęcia z mamą i ojczymem. 

Podobno o narodzinach swego wnuka Jan Górniak dowiedział się z mediów. Ojciec gwiazdy zmarł po wielu latach choroby w 2007 roku. Nie miał okazji poznać swojego wnuka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak: rodzice
instagram.com @edytagorniak

Edyta Górniak: rodzice gwiazdy bardzo ją skrzywdzili. Artystka przez wiele lat nie utrzymywała z nimi kontaktu i czuła się zraniona. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Alicja Bachleda-Curuś? Zarobki ma bajeczne
Następny artykułIle waży Beata Kozidrak? Gwiazda ma 58 lat i boską figurę