Elżbieta Jaworowicz: wiek dziennikarki z pewnością zaskoczy każdego z nas! Jej sekret młodości z pewnością tkwi w charyzmie i młodym duchu. Kobieta nie rezygnuje zawierania związków i jest żywym przykładem na to, że wiek to tylko liczba! Jak udało jej się zachować młody wygląd?

Kobieta przez lata w telewizji wyrobiła sobie markę. Jej nogi należą do najbardziej rozpoznawalnych w show-biznesie. Ewa Jaworowicz: wiek dziennikarki nie jest tajemnicą, jednak nikt z was nie uwierzy, ile tak naprawdę ma lat! 

Elżbieta Jaworowicz: wiek to tylko liczba

Dziennikarka od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP, a wszystko za sprawą jej pasji i charyzmy. Jaworowicz wyrobiła już pewną markę, a polskie społeczeństwo słysząc jej imię i nazwisko, ma przed sobą widok jej złożonych nóg. Stało się to na tyle rozpoznawalne, że kobiety, zakładają nogę na nogę w charakterystyczny dla dziennikarki sposób i podpisują zdjęcie hasztagiem #sprawadlareportera lub #jaworowicz.

Kobieta jest w mediach już od kilkudziesięciu lat, sam jej autorski program Sprawa dla reportera istnieje już od 1984 roku. Chociaż łatwo możemy policzyć lata spędzone w telewizji, to zaskakująca jest różnica, okazuje się zaskakująca. Dla wielu ludzi Elżbieta Jaworowicz wydaje się 20 lat młodsza, niż jest rzeczywiście. Wszystko za sprawą zadbanego wyglądu i figury. Ile lat ma Elżbieta Jaworowicz? Dziennikarka urodziła się 31 marca 1946 roku, czyli ma 72 lata. 

Dla Elżbiety Jaworowicz każdy wiek jest dobry na zmiany

Jak się okazuje, dziennikarka czerpie z życia tyle, ile tylko się da. Związki i małżeństwa nie są zarezerwowane wyłącznie dla młodych. Jaworowicz z domu Latawiec, zakończyła dwa małżeństwa. Pierwszym mężem dziennikarki był biznesmen, a drugim rajdowiec — po nim zachowała swoje nazwisko. Obecnie jest w związku małżeńskim z Eugeniuszem Mleczakiem, z którym wzięła ślub w 2010 roku. Znaczy to, że dziennikarka zdecydowała się na zawarcie formalnego związku w wieku 64 lat! Prowadząca to żywy przykład na to, że nigdy nie jest za późno!

Wiele osób zastanawia się, czy Elżbieta Jaworowicz ma syna lub córkę. Prawdą jest jednak, że kobieta bardzo strzeże swojej prywatności i chociaż tematy małżeństw są często podejmowane przez media, to niewiele wiadomo o pozostałych sprawach dotyczących jej rodziny. Dziennikarka słynie jednak z rozstrzygania sporów i interwencji, które pomagają innym rodzinom, a kontaktować się z nią można przez adres e-mail sprawa.dla.reportera@tvp.pl

Jak TERAZ wygląda Elżbieta Jaworowicz? 

elżbieta jaworowicz wiek
Fot. instagram.com/ew.bu/ 

Elżbieta Jaworowicz: wiek dziennikarki zaskakuje każdego widza. Dziennikarka urodziła się w 1946 roku i obecnie ma 72 lata.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPaweł Adamowicz nie żyje! Prezydent Gdańska zmarł od ciężkich obrażeń
Następny artykułBuldog angielski. 10 niezwykłych faktów na temat rasy, którą kochamy
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.