Ile lat ma Omena Mensah? Więcej niż myślisz! Jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek wprost zachwyca urodą i młodzieńczym wyglądem. Jednocześnie pamiętamy Mensah ze starych produkcji telewizyjnych, co przypomina nam o tym, że gwiazda TVN nie jest już dwudziestokilkulatką. 

Podobno kobiet o wiek się nie pyta, ale ta zasada nigdy nie będzie dotyczyć gwiazd show-biznesu, które wydają fortunę na to, by choć na chwilę zatrzymać czas. Niektóre stawiają na zbilansowaną dietę i regularną aktywność fizyczną, inne poddają się operacjom. Są też gwiazdy, które ufają, że profesjonalny stylista i fryzjer pomogą im już zawsze wyglądać nieskazitelnie. Nie wiemy, co robi piękna prezenterka, ale gdy widujemy ją na czerwonych dywanach, wiele z nas pewnie zadaje sobie pytanie: Ile lat ma Omena Mensah? 

Ile lat ma Omena Mensah? 

Dziennikarka urodziła się 26 lipca w 1979 roku, w Jeleniej Górze. Nietrudno więc policzyć, że gwiazda ma nieukończone 40 lat. Tymczasem Mensah zachwyca nieskazitelną cerą i figurą nastolatki. Jak ona to robi? Dlaczego nikt nie chce uwierzyć w jej wiek, kiedy dowiaduje się, ile lat ma Omena Mensah? 

Gwiazda ma doświadczenie w sprawach urodowych. Mało kto wie, że swoją karierę zaczynała właśnie od branży urodowej. Założyła swój własny biznes pod nazwą OMI HAIR, który polegał na stylizowaniu afrykańskich fryzur. Mensah pracowała także jako modelka, więc z pewnością przyzwyczaiła się do tego, że niezależnie od okoliczności musi wyglądać nienagannie. Jej uroda jest bardzo egzotyczna. Omena jest córką Polki i Ghańczyka. 

Ile lat ma Omena Mensah? Wygląda świetnie!

Figurę nastolatki niespełna 40-letnia dziennikarka zawdzięcza zdrowemu stylowi życia. W mediach wielokrotnie mówiła o tym, że zdrowo się odżywia i stawia na regularną aktywność fizyczną. Efekty widać gołym okiem! Jednak prezenterka podkreśla, że nie warto budować kariery na urodzie, a  wiedzy:

 – Nazywam to wkręconą żarówką. Jeżeli piękna kobieta jej nie ma, to jest mózgu, to mając tylko urodę, nic nie zwojuje. A mając tę żarówkę, może przełamywać bariery, pokonywać swoje słabości i pokazywać innym, że oprócz tej urody coś jeszcze w głowie ma. Co z tego, że będziemy atrakcyjne, jeśli nie będziemy myślącymi kobietami? Trzeba być myślącą i piękną kobietą — powiedziała kiedyś Mensah w wywiadzie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

ZOBACZ, JAK TERAZ WYGLĄDA OMENA MENSAH:

ile lat ma Omena Mensah
instagram.com @omenaamensah

Nieskazitelna figura i szeroki uśmiech to znak rozpoznawczy pięknej dziennikarki.  

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPaznokcie na studniówkę. Będziecie zachwycone!
Następny artykułAnja Rubik startuje z nowym programem o edukacji seksualnej. Wezmą w nim udział największe gwiazdy