Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Elżbieta Zapendowska podsumowała występ Brzozowskiego. „Od początku miał zerowe szanse”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 21.05.2021 21:11

Elżbieta Zapendowska podsumowała występ Brzozowskiego. „Od początku miał zerowe szanse”

Elżbieta Zapendowska
fot. East News/TRICOLORS

Elżbieta Zapendowska w rozmowie z Wirtualną Polską powiedziała, co sądzi o występie Rafała Brzozowskiego. Specjalistka od emisji głosu nie owijała w bawełnę.

Elżbieta Zapendowska wyraziła swoją opinię na temat występu Rafała Brzozowskiego. W jej ocenie artysta „Od początku miał zerowe szanse”.

Elżbieta Zapendowska o występie Rafała Brzozowskiego

Występ Rafała Brzozowskiego podczas Eurowizji odbił się szerokim echem. W sieci dominowały niepochlebne opinie, jedynie garstka osób wypowiedziała się pozytywnie na temat wystąpienia reprezentanta Polski w konkursie.

Elżbieta Zapendowska w rozmowie z Wirtualną Polską również wypowiedziała się na temat wystąpienia Brzozowskiego. Ekspertka od emisji głosu nie miała jednak do przekazania dobrych wieści:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Od początku miał zerowe szanse. To jest artysta przezroczysty. On jest niezauważalny. Śpiewa ładniuchno, ale nikt tego nie zapamiętuje. Bywa, że przezroczysty artysta dostanie dobrą piosenkę i jest się w stanie przebić. Ale akurat ta piosenka – „The Ride” – nie dawała mu żadnych szans – stwierdziła.

W dalszej części swojej wypowiedzi Elżbieta Zapendowska porównała Rafała Brzozowskiego do cukiereczka:

Brzozowski jest takim cukiereczkiem, landrynką dla kobiet, ale to za mało. Nie zawsze mamy apetyt na słodycze – podsumowała specjalistka.

Po wystąpieniu na Eurowizji Rafał Brzozowski zabrał głos za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Artysta podziękował wielu osobom, które pomogły mu zarówno przed jak i podczas występu. Na zakończenie zapewniał również, że dał z siebie wszystko:

– To był intensywny okres. Daliśmy z siebie wszystko i to jest najważniejsze! – podsumował Rafał Brzozowski.

A jak wy oceniacie wystąpienie autora piosenki The Ride?

Zobacz zdjęcie i wideo:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: wp.pl