Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Drzyzga jeszcze nigdy aż tyle nie odsłoniła. Prezenterka „Dzień dobry TVN” pokazała ciało w bikini
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 15.07.2022 20:55

Ewa Drzyzga jeszcze nigdy aż tyle nie odsłoniła. Prezenterka „Dzień dobry TVN” pokazała ciało w bikini

Ewa Drzyzga
fot. screen youtube@tvnpl

Ewa Drzyzga pokazała więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” wylegiwała się na słońcu, mając na sobie tylko piękne bikini. Zaprezentowała opalone ciało, a w komentarzach posypały się słowa zachwytu. Prezenterce brakuje tylko jednego. 

Ewa Drzyzga to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jedna z czołowych prezenterek TVN, lata temu zdobyła wielką popularność za sprawą kultowego programu „Rozmowy w toku”. To dzięki niemu została nagrodzona Wiktorem w kategorii „Osobowość telewizyjna”, a także trzema Telekamerami, a nawet Złotą Telekamerą.

Od 2020 roku gwiazda współprowadzi śniadaniówkę „Dzień Dobry TVN„. Przez ponad 20 lat swojej aktywności zapisała się świadomości widzów, jako osoba opanowana i elegancka — zawsze w stonowanym stroju, wolała błyszczeć wiedzą, zaangażowaniem i umiejętnością rozmowy, niż własnym ciałem. Tym większe zdumienie wzbudziło wakacyjne zdjęcie, które właśnie zawitało na Instagram.

Ewa Drzyzga pokazała więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Zrzuciła ubrania i zaprezentowała opalone ciało

W 2004 roku Ewa Drzyzga poślubiła dziennikarza Marcina Borowskiego. Owocami tego związku byli dwaj synowie: Stanisław i Ignacy. Cała rodzina wspólnie spędzała urlopy, a dziś, kiedy obaj chłopcy stoją już u progu dorosłości, z rozrzewnieniem wspomina te chwile.

– Leżę ja sobie na tych wakacjach, leżę, leżę i nagle orientuję się, że nikt niczego ode mnie nie chce. Rozglądam się nerwowo „gdzie oni” […] Oni zalegają w pokoju bezpieczni, mają swoje sprawy. Poczułam ulgę, że mogę tak leżeć i leżeć — przecież o tym marzyłam! Ale w tej samej sekundzie zatęskniłam do tych 15 sek., na które mogłam przysiąść „półdpośladkiem” – zwierzyła się fanom.

Gwiazda zdradziła, że chętnie zbudowałaby teraz zamek z piasku i na głos zastanawiała się, czy ktoś by do niej dołączył. Na razie jednak może spokojnie wylegiwać się w pełnym słońcu — na dowód czego udostępniła fotografię, która zdecydowanie podniosła temperaturę na Instagramie.

Prezenterka, która do tej pory rzadko eksponowała, chociażby ramiona, teraz zapozowała nad brzegiem basenu, zażywając błogiej kąpieli słonecznej. Ewa Drzyzga pokazała się w pięknym, lazurowym bikini, odsłaniając opalony na złoty brąz dekolt i fragment płaskiego brzucha. 

Ty się w ogóle nie starzejesz Ewa – zauważyła internautka.

– Piękna jak zawsze.

– Ładnie wyglądasz.

Wiele osób zwróciło się także do gwiazdy z pocieszeniem.

– Pani Ewuniu, nawet się Pani nie obejrzy, jak będą wnuczęta (Babcia wtedy jest niezbędna) – zawyrokowała fanka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Ewa Drzyzga

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ewa Drzyzga wspomniała trudne początki swojej kariery zawodowej. Dziennikarka wyjawiła prawdę
  2. Miał cztery żony, z najmłodszą dzieliło go 27 lat. Aktor zmarł kilka dni po usłyszeniu strasznej diagnozy
  3. „Jedna z typowych bzdur”. Gościni „Pytania na śniadanie” nie gryzła się w język, skrytykowała „tabletkę na kaca”

Tagi: ewa drzyzga