Ewa Drzyzga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Obecnie jest jedną z prowadzących poranny program „Dzień dobry TVN”. To właśnie tam, tuż przed wejściem na wizję, przydarzył się jej dziś bolesny wypadek.

Drzyzga stała się powszechnie znana dzięki talk-show „Rozmowy w toku”, za którego prowadzenie była też wielokrotnie nagradzana. Od 2020 roku współprowadzi program śniadaniowy TVN. Co się tam dziś wydarzyło?

Ewa Drzyzga ze szramą na policzku ostrzega widzów

Drzyzga nie przypuszczała zapewne, że rozmowy w studiu mogą zakończyć się bolesnym uszkodzeniem ciała – a jednak. Dziennikarka opublikowała dziś na swoim Instagramie nagranie, na którym pokazała fanom, co się jej przydarzyło.

Chciałam pokazać swoją twarz tuż po przymierzaniu. Drogie panie i drodzy panowie, jeśli próbujecie przymierzać rzeczy z metkami, to tak to się właśnie kończy – słyszymy na filmie Drzyzgi.

Okazuje się, że dziennikarka przymierzała ubrania tuż przed wejściem na wizję programu „Dzień dobry TVN”. Tekturowa metka jednego z ubrań miała tak ostre krawędzie, że boleśnie przeorała policzek Drzyzgi, zostawiając na skórze czerwony ślad.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To była ostatnia bluzka, którą przymierzałam – narzeka z ironią gwiazda na Instagramie.

Na szczęście makijażystka Alicja, przygotowująca dziennikarkę przed programem, dzięki niesamowitym umiejętnościom, potrafiła zamaskować bolesną szramę.

Magia konserwatorskiej pracy Alicji – żartuje na koniec Drzyzga.

Poniżej relacja z tego przykrego wypadku – zobacz zdjęcia:

Ewa Drzyzga
Fot. instagram.com/ewa_drzyzga
Ewa Drzyzga
Fot. instagram.com/ewa_drzyzga
Ewa Drzyzga
Ewa Drzyzga

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe