Ewa Minge myślała o samobójstwie. Projektantka mody zdecydowała się opublikować mocny wpis, w którym odniosła się do internetowego hejtu, a także do obraźliwych słów, jakie ostatnio skierował w jej kierunku Michał Figurski. Szokujące słowa gwiazdy: Ludzie urządzili sobie krucjatę po mojej twarzy.

Ewa Minge jest jedną z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu. Projektantka mody od wielu lat boryka się z falą hejtu z powodu jej urody, szczególności twarzy. Ostatnio dziennikarz Michał Figurski w niewybrednych słowach skrytykował jej wygląd. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać. Zamieściła mocny wpis, w którym wyznała, że przez hejt myślała nawet o samobójstwie. 

Ewa Minge myślała o samobójstwie

Jest jedną z najbardziej krytykowanych gwiazd w polskich mediach. Największe kontrowersje wzbudza jej wygląd, a złośliwi zarzucają jej nieudane operacje plastyczne. Projektantka nie wytrzymała i zamieściła mocny wpis, w którym odniosła się do towarzyszącego jej od wielu lat hejtu. Ewa Minge w przeszłości nie radziła sobie z nadmierną krytyka i myślała nawet o samobójstwie. 

– No cóż…przyznać się? Powinnam chyba, skoro sprawy idą dalej w dyskusję. Będąc z kilku powodów u kresu wytrzymałości, ciężko chora, obdarowana dodatkowo piętnem potwora i wolnością słowa zastanawiałam się, czy nie zakończyć tej drogi, zostawiając swoisty testament, który wskazałby palcem na morderców… – napisała Minge.

Ewa Minge i Michał Figurski

Ostatnio wielkim medialnym echem odbiły się słowa Michała Figurskiego na temat Ewy Minge. W swojej audycji radiowej w niewybrednych słowach skomentował wygląd projektantki.

– Od kogo ona tę twarz przeszczepiła? – spytał dziennikarz. 

Słowa Michała Figurskiego spotkały się z wielką krytyką także wśród gwiazd. Słowa dziennikarza nie spodobały się m.in Maffashion. Odpowiedziała także sama zainteresowana.

– Proponuję posłuchać. Uważnie i do końca. Żyjemy w świecie, w którym wolność słowa przechodzi jakiekolwiek granice. Pal sześć wolność słowa, zwyczajna etyka, kultura i ciut człowieczeństwa. Pan redaktor z pewnością w cholerę przystojny, z burzą mózgu zamiast loków i osiągnięciami na skalę międzynarodową, poza słowotokiem i podżeganiem do hejtu -napisała Ewa Minge na Facebooku.

Okazuje się, że Michał Figurski osobiście przeprosił projektantkę, o czym ta również poinformowała na swoim Facebooku.

– Figurski mnie przeprosił osobiście. Nie mam siły na walki sądowe i marne odszkodowania za niewymierne straty – podsumowała Minge. 

Myślicie, że Michał Figurski przesadził? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Minge
facebook.com/eva.mingepriv

Oświadczenie Ewy Minge.

Ewa Minge
fot. screen YouTube Plejada

Projektantka mody została skrytykowana przez Michała Figurskiego. 

Ewa minge
instagram.com@karolinakp

Dziennikarz zdążył już przeprosić Minge. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Barbara Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP: „Nie żałuję! Przynajmniej mogę sobie spojrzeć w twarz!”
  2. Beata Szydło w dzieciństwie była chłopczycą. Marzyła o zawodzie, który nie ma nic wspólnego z polityką!
  3. Panna młoda zaliczyła niezłą wpadkę. Piękną suknię „zepsuł” jeden szczegół
  4. Eleni po 25 latach zwróciła się do mordercy swojej córki. Jej słowa wywołały wielkie poruszenie
  5. Mąż był dla Krystyny Loski całym światem. Dziś spikerka razem z córką spełnia jego ostatnie życzenie
  6. Babcia ma 107 lat i zdradziła sekret długowieczności. Nie chodzi o zdrowy tryb życia, popłaczecie się ze śmiechu 
  7.   Panna młoda się tego spodziewała i wymyśliła sprytny plan. Weselni goście przyłapani na pustej kopercie