Lelum.pl > Nowości > Twój facet jest maminsynkiem? 8 ostrzegawczych sygnałów, na które powinnaś uważać
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 12.10.2019 19:01

Twój facet jest maminsynkiem? 8 ostrzegawczych sygnałów, na które powinnaś uważać

facet
fot.Instagram/s.t.e_f.a_n.o

Facet powinien kochać i szanować swoją mamę — po tym najszybciej poznasz, jaki ma stosunek do kobiet w ogóle. Jednak szacunek wobec niej, a niezdrowy już poziom przywiązania, to dwie zupełnie różne rzeczy. Jak poznać, że twój facet jest maminsynkiem? Oto 8 sygnałów, na które powinnaś zwrócić uwagę.

Żadna skrajność nie jest dobra. Jeśli twój facet nie potrafi powiedzieć o swoich rodzicach ani jednego dobrego słowa, jest to czerwona flaga. Jednak przegięcie w drugą stronę też nie jest dobrym znakiem. Zanim zwiążesz się z kimś, dobrze jest upewnić się, że nie jest niezdrowo przywiązany do mamy.

Po czym poznać, że facet jest maminsynkiem?

1. Jest nieznośny, kiedy choruje

Niektórzy sądzą, że to przywara wszystkich mężczyzn, jednak u maminsynka widać to najbardziej. Przez całe życie mama skakała wokół niego, jeśli tylko kichnął, więc teraz spodziewa się tego samego od ciebie.

2. Mówi mamie o wszystkim

Fajnie mieć dobre kontakty z rodzicami, ale mówienie im dosłownie wszystkiego nie jest ani zdrowe, ani normalne. Czasami boisz się czegoś mu powiedzieć, żeby nie przekazał matce.

3. Nigdy nie możesz zażartować z jego mamy

Nawet jeśli to tylko niewinny żart, twój facet zachowuje się, jakbyś zrobiła coś strasznego? Jego relacją z matką nie jest w porządku.

4. Jest strasznie uparty

Maminsynkowi nikt nigdy nie powiedział „nie”, więc on wciąż nie potrafi zrozumieć, że nie zawsze ma rację.

facet

Jego matka zawsze ma rację!

5. Zawsze cię do niej porównuje

Twoja kuchnia zawsze jest gorsza od tego, co potrafi przyrządzić twoja mama i przegrywasz z nią, jeśli chodzi o częstotliwość sprzątania? Ten facet na pewno ci to wypomni.

6. Do niej należy ostatnie słowo

Maminsynek ufa mamie bezgranicznie i powierza w jej ręce wszystkie decyzje. Niezależnie od tego, jak długo planowaliście ten wyjazd — jeśli jego mamie nie spodoba się ten pomysł, lepiej zapomnij o wakacjach.

7. Myśli, że lubisz to, co ona

W głowie maminsynka, jego matka jest archetypem kobiety, a więc wszystkie z nas muszą lubić dokładnie to, co ona. Jest zdumiony, kiedy nie podoba ci się serwis porcelany w kwiatki.

8. Nie umie być niezależny

Przez całe jego życie matka kierowała wszystkimi jego wyborami, więc teraz nawet do głowy mu nie przyjdzie, żeby zmienić tę sytuację. Powierza w jej ręce całe swoje życie.

Facet, który myśli, że jego matka wie wszystko najlepiej, z radością pozwoli mu podejmować decyzje dotyczące również ciebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

facet

Matka maminsynka steruje waszym związkiem.

facet

Ten facet nigdy nie będzie widział problemu w swojej relacji z matką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?
  7. źródła: elitedaily.com