Golden retriever, który zapomniał, jak się szczeka, rozbawił do łez nie tylko swoją właścicielkę, ale też całą masę internautów. Wyjątkowy filmik, na którym uwieczniono nieporadnego psiaka, zebrał już mnóstwo widzów! Urocze zwierzę chciało odpowiedzieć na zaczepki swojej pani, ale niestety, nie wiedziało jak.
Zwierzęta potrafią rozbawić nas do łez. Nieraz pocieszne pupile, swoimi wyczynami były w stanie wywołać na naszych twarzach szczery uśmiech. Jednak czy kiedykolwiek widzieliście psa, który zapomniał, jak się szczeka? Golden retriever, który chciał wdać się z właścicielką w poważną wymianę zdań, nie był w stanie wydobyć z siebie żadnego dźwięku. Na szczęście wszystko zostało uwiecznione na nagraniu!
Golden retriever zapomniał jak się szczeka

Kobe to golden retriever, który jest prawdziwą gwiazdą internetu. Ten pies na swoim Instagramie ma kilkadziesiąt tysięcy fanów i nie ma się czemu dziwić. Uroczy czworonóg jest w stanie rozczulić każdego, a nagranie, które jakiś czas temu zamieściła jego właścicielka, przyniosło mu jeszcze większą rozpoznawalność.

Na zamieszczonym filmiku widać, jak pies wygodnie leży w łóżku i z niezadowoleniem spogląda w kamerę. Okazuje się, że właścicielka postanowiła przerwać drzemkę swojego pupila i uciąć sobie z nim krótką pogawędkę. Jednak kiedy zaczęła mówić do psa, ten nie był w stanie jej odpowiedzieć. Okazało się, że golden retriever zapomniał, jak się szczeka.

  1. Jakie zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze? Odpowiedź ujawni całą prawdę o twoim charakterze
  2. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku

Pies nie umie szczekać

Próby psa zakończyły się fiaskiem. Golden retriever szeroko otwierał swój pysk, jednak nie był w stanie wydobyć żadnego dźwięku. Na zamieszczonym w sieci filmiku widać, jak pupil z całych sił próbuje szczeknąć, jednak zupełnie nie wie jak! Zabawny pies podbił serca internautów, których urzekła jego nieporadność. Sami zobaczcie!

ZOBACZ FILMIK:

Wyświetl ten post na Instagramie.

send halp, he forget how to bork. malfunction level off the charts. only producing smol arfs.

Post udostępniony przez Kobe ???? (@englishgoldenkobe)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  2. Lwiątko cierpiało ku uciesze turystów. Prezydent Putin interweniował osobiście
  3. Maleńki buldog złości się na swoją mamę. Właścicielka nagrała najbardziej uroczy napad gniewu
  4. Szczeniak wygląda jak połączenie kota i psa. Internauci zastanawiają się nad rasą, my już wiemy
  5. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  6. Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera

źródło: Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.