Grażyna Szapołowska od zawsze wręcz emanowała urodą. Gwiazda wiele lat temu zawładnęła sceną filmową i od tamtej pory uznawana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Upływ lat nie ma na nią najmniejszego wpływu – aktorka wygląda naprawdę wspaniale!

Aktorka uznawana jest za czołową uwodzicielkę polskiego kina. Każda jej rola ukazywała kwintesencję kobiecości, a sama Szapołowska przez wielu nazywana była seksbombą. Mimo wielu lat na scenie gwiazda wciąż zachwyca! Wiek nie jest dla niej ograniczeniem.

Grażyna Szapołowska: wiek 

Ile lat ma Grażyna Szapołowska? Grażyna Szapołowska urodziła się 19 września 1953 roku, czyli ma 66 lat. Zdecydowanie nie wygląda na swój wiek! Gwiazda polskiej sceny wciąż zachwyca. Szapołowska nie musi martwić się o zmarszczki, ponieważ nadal wygląda bardzo młodo. Dla niej czas stał w miejscu. Nic dziwnego, że aktorka chętnie publikuje zdjęcia na swoich mediach społecznościowych — ma się czym pochwalić! Szapołowska dba o to, by jak najdłużej pozostać w świetnej formie. 

Wiecznie młoda

Niekwestionowana gwiazda mediów rozbłysła jeszcze w latach siedemdziesiątych. Szapołowska uznawana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet polskiej sceny filmowej. Wzbudzała ogromny zachwyt nie tylko wśród mężczyzn. Również dla kobiet stanowiła inspirację. Wiele z nich marzyło o tym, by wyglądać i poruszać się jak znana aktorka. 

Gdzie grała Grażyna Szapołowska?

Szapołowską mogliśmy podziwiać nie tylko na szklanym ekranie, lecz także na deskach teatralnych. Jeszcze w czasie studiów grała epizodyczne role w wielu popularnych serialach jak choćby w popularnym Czterdziestolatku. Widzowie pokochali ją za rolę Telimeny w filmowej adaptacji Pana Tadeusza. Jednak Szapołowska ma na swoim koncie mnóstwo ciekawych ról. Wielokrotnie miała szanse na zaprezentowanie swojego talentu.  Szapołowska ma na swoim koncie ponad sto ról filmowych. Ponadto przez wiele lat była aktorką Teatru Narodowego. 

Na szczególną uwagę zasługuje jej rola w filmie Krzysztofa Kieślowskiego pod tytułem Krótki film o miłości. Szapołowska wcieliła się w rolę pewnej siebie, pięknej i dojrzałej kobiety, w której zakochuje się młody chłopak, grany przez Olafa Lubaszenkę. Rola zmysłowej i emanującej seksapilem Magdy otworzyła jej drogę do kariery i od tego momentu telefon Szapołowskiej nie przestawał dzwonić. Reżyserzy chętnie obsadzali ją w roli uwodzicielek, łamaczek męskich serc czy wręcz femme fatale. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

grażyna szapołowska: wiek
instagram.com @grazyna_szapolowska

Wiek aktorki stanowi wielkie zaskoczenie. Wygląda bardzo młodo. 

grażyna szapołowska: wiek
instagram.com @grazyna_szapolowska

Aktorka jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny filmowej.

grażyna szapołowska: wiek
instagram.com @grazyna_szapolowska

Aktorka chętnie publikuje zdjęcia z życia codziennego w mediach społecznościowych. 

grażyna szapołowska: wiek
instagram.com @grazyna_szapolowska

Trudno uwierzyć, że Grażyna Szapołowska ma 66 lat! Wygląda o wiele młodziej. 

grażyna szapołowska: wiek
instagram.com @grazyna_szapolowska

Gwiazda od lat obecna jest w polskim show-biznesie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Omenaa Mensah zaskakuje imponującym wzrostem. Ma nogi do samego nieba!
  2. Dziwne zwierzęta. Poznaj najciekawsze zwierzęta świata
  3. Ile zarabia Jessica Mercedes? Influencerka ma głowę do interesów
  4. Magda Gessler na ramówce TVN pobiła WSZYSTKICH! Widzowie tylko na to czekali
Poprzedni artykułJaką farbę wybrać do włosów? Najlepsze rozwiązania, które nie zniszczą struktury włosa
Następny artykułW Chinach istnieją automaty z żywymi szczeniaczkami. Można wyciągnąć je jak zabawki, nagranie jest straszne
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.