Grażyna Szapołowska zaskoczyła wszystkich swoich fanów najnowszym nagraniem, które ukazało się na jej profilu na Instagramie. Aktorka spaceruje po ogrodzie z niecodziennym gościem. Okazało się, że gwiazda adoptowała rzadkie zwierzę.

Aktorka pokazała swoim obserwatorom swojego nowego pupila. Ku zaskoczeniu internautów artystka adoptowała kolorową papugę o imieniu Rambo. Jak wygląda jej opieka nad zwierzakiem?

Grażyna Szapołowska adoptowała papugę

Popularna polska aktorka postanowiła pochwalić się swoim wielbicielom i za pomocą krótkiego filmiku na Instagramie, przedstawiła im swojego nowego przyjaciela. Gwiazda zdecydowała się na adoptowanie papugi. Na swoim profilu w social mediach pokazała, jak wraz z ogromnym kolorowym ptakiem spaceruje po ogrodzie.  Z opisu pod nagraniem aktorki wynika, że jej nowy towarzysz nazywa się Rambo.

-Adoptowałam go. Jest coraz bardziej szczęśliwy na spacerach. I ma ochotę pofrunąć, ale nie pozwolimy na to, bo tutaj jest niebezpiecznie. Pójdziemy do domu — mówi gwiazda na najnowszym filmiku na swoim profilu na Instagramie.

Grażyna Szapołowska zszokowała swoich fanów

Internauci nie kryją zdziwienia nieoczywistym wyborem nowego pupila aktorki. Wielu z nich zachwyca się ptakiem w komentarzach, komplementując jego doniosły wygląd i ciekawe ubarwienie. Jeszcze inni chwalą gwiazdę za odważną decyzję, jaką bez wątpienia była adopcja takiego zwierzęcia.

„Grażynko gratuluje adopcji, bo to niezwykle poważna decyzja. Rambo, jak myślę, szybko się uczy, a z autopsji wiem, że te piękne ptaki mogą nam sprawiać różne niesamowite niespodzianki — w szczególności, gdy przyjmujemy gości”

„Kocham papugi, a Ary są przepiękne i potrzebują mnóstwo uwagi. Będzie wesoło”

„Pani Grażyno, podziwiam Panią” – czytamy w komentarzach pod najnowszym postem aktorki.

To nie pierwszy raz, kiedy zachowanie aktorki wywołuje zdziwienie i pozytywne emocje u jej fanów. Niedawno 68-letnia gwiazda zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową na plaży. Grażyna Szapołowska pozowała w kobiecym stroju jednoczęściowym, a fani chwalili ją nie tylko za piękne ciało, ale też odwagę do wykonania zmysłowych fotografii (więcej TUTAJ).

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Grażyna Szapołowska pokazała zdjęcia z plaży. Fani są zachwyceni
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.