Sylwia Bomba to niekwestionowana gwiazda stacji TTV. Popularność przyniósł jej program „Gogglebox. Przed telewizorem”. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 780 tysięcy osób, a kiedy opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, fani nie kryli zachwytu.

Bomba występuje w programie rozrywkowym kanału TTV od 2014 roku. Sława, jaką się cieszy, doprowadziła ją nawet do udziału w show „Taniec z gwiazdami” na Polsacie. Teraz znów zrobiła wrażenie.

Sylwia Bomba w stroju kąpielowym na Instagramie

Gwiazda „Gogglebox” zachwycała ostatnio pięknymi zdjęciami z Dubaju, w którym przebywała na krótkich wakacjach. Kadry, które publikowała na Instagramie, wzbudzały powszechny entuzjazm fanów.

Nie inaczej stało się z ostatnim, opublikowanym przez Sylwię Bombę zdjęciem. Celebrytka wyznała, że nie chciała go publikować, ale namówiły ją do tego bliskie osoby:

– To zdjęcie miało tutaj nigdy nie trafić, ale namówiła mnie dzisiaj moja mama! (i koleżanka i jeszcze jedna koleżanka) Kto tęskni za słońcem i latem? To jeszcze jedno wspomnienie ostatniego wyjazdu! – napisała Bomba.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na fotografii widać gwiazdę stojącą przy barierce łodzi, z panoramą Dubaju w tle. Widać, że Bomba cieszy się piękną, słoneczną pogodą – ma na sobie tylko strój kąpielowy i przejrzysty szal. Fani są zachwyceni jej wyglądem i figurą:

– Takie piękne ciało trzeba pokazywać! Także dobrze, że ta mama namówiła.

– Sex bomb!

– I dobrze zrobiły, że namówiły. To najlepsza pani fotka.

– Wow. Ciało jak modelka – czytamy w komentarzach.

Poniżej publikujemy wspomnianą fotografię – zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić