Marcjanna Lelek stała się znana dzięki roli w serialu „M jak miłość”, w którym wcieliła się w córkę Hanki i Marka Mostowiaków. Teraz okazuje się, że brat Marcjanny Lelek także odnosi ogromne sukcesy.

Ojciec Marcjanny i Karola, Marek Lelek, jest aktorem oraz lektorem. Dzieci poszły w jego ślady — jego syn zagrał nawet w wielkim hicie Netflixa.

Kim jest brat Marcjanny Lelek?

Marcjanna studiuje na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi. W swojej karierze była nie tylko aktorką, ale i reżyserką oraz autorką scenariuszy filmowych.

Ostatnio trafiła na nagłówki wszystkich gazet, kiedy odważyła się na coming out i pochwaliła się swoją dziewczyną. Poza serialem „M jak miłość” pracowała na planie produkcji „Pół wieku poezji później” i „W samo południe”.

Jej brat także postanowił zająć się karierą aktorską. Obecnie studiuje na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi — tej samej uczelni, co jego siostra. Ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pierwszą produkcją, w jakiej wziął udział, był głośny serial „Ultraviolet”. Szczególnie owocny był dla niego rok 2020 – wtedy trafił do obsady serii Netflixa „W głębi lasu”, gdzie zagrał obok takich gwiazd, jak Agnieszka Grochowska, Jacek Koman czy Grzegorz Damięcki.

W zeszłym roku zagrał też w produkcjach „Wojenne dziewczyny” i „Magdalena”. Mężczyzna realizuje się też w szkole filmowej, gdzie wziął udział w etiudzie „Scheda”. Pracuje też w Teatrze Studyjnym PWSFTviT w Łodzi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karol Lelek (@karol.lelek)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karol Lelek (@karol.lelek)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karol Lelek (@karol.lelek)

Źródło: Filmweb, Film Polski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz  
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji  
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu