Znana osobowość internetowa, Budda TV, po raz kolejny zaskoczył wolontariuszy WOŚP swoimi datkami. W tym roku mężczyzna do puszki z czerwonym sercem wrzucił małemu chłopcu 50 tysięcy złotych.

Polski youtuber, Budda TV, już wielokrotnie wspierał zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku akcja odbywała się pod hasłem Przejrzyj na oczy, a zebrane fundusze zostaną przekazane na wsparcie diagnostyki i leczenia wzroku wśród najmłodszych pacjentów.

Wolontariusze podczas wczorajszego finału WOŚP do północy wytrwale zbierali pieniądze na szczytny cel. Jeden z nich miał niezwykle dużo szczęścia, gdy spotkał Buddę TV na krakowskim przedmieściu.

Budda TV oddał 50 tysięcy złotych na WOŚP

Znany youtuber już kilkukrotnie wspierał organizację wysokimi sumami. W poprzednich latach zasilał konto fundacji kwotami równymi 10 i 20 tysięcy złotych. W tym roku jego darowizna wprawiła w osłupienie wielu mieszkańców Krakowa.

Budda TV zaskoczył małego wolontariusza, gdy wyznał, że chce mu ofiarować do puszki 50 tysięcy złotych. Chłopiec z niedowierzaniem przetarł oczy, a gdy okazało się, że mężczyzna nie żartuje, ochoczo pomagał upychać kwotę do skarbonki z czerwonym sercem WOŚP.

Ten niesamowity gest Buddy TV przykuł uwagę prezydenta miasta Krakowa, który osobiście pogratulował youtoberowi oraz małemu wolontariuszowi.

Jak przyznają pozostali wolontariusze, kwota przekazana przez Buddę TV jest niepowtarzalnym gestem na rzecz WOŚP. Każda wpłata przyczyniła się do kolejnego sukcesu fundacji. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zgromadziła ponad 136 milionów złotych na wsparcie polskich placówek leczniczych.

Grupa mediowa Iberion gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku udało się nam zebrać ponad 100 tysięcy złotych. Czy w 2022 roku pomożecie nam pobić ten rekord? Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja