Hanna Dunowska nie żyje. Aktorka zmarła w wieku 60 lat-podaje filmpolski.pl. Występowała w sztukach teatralnych, filmach i serialach. Debiutowała główną rolą w filmie Czułe miejsca Piotra Andrejewa. W przeszłości zmagała się z rakiem piersi.

Hanna Dunowska zmarła 1 sierpnia 2019 roku. Widzowie znali ją między innymi z takich seriali jak: Przyjaciółki, Barwy Szczęścia, Pierwsza Miłość czy Na dobre i na złe. Była także aktorką Teatru Narodowego w Warszawie. Nie znamy oficjalnej przyczyny śmierci.

Hanna Dunowska nie żyje

Hanna Dunowska urodziła się 18 grudnia 1958 roku w Mińsku Mazowieckim. Była nie tylko lubianą aktorką, ale też prowadzącą. W latach 1993-1996 gościła uczestników powracającego wkrótce Czaru par, gdzie partnerował jej Krzysztof Ibisz. W ostatnim czasie pracowała jako psychoterapeutka w jednym z warszawskich ośrodków.

Nie znamy oficjalnej przyczyny śmierci Hanny Dunowskiej. W przeszłości aktorka zmagała się z nowotworem. Jak podaje se.pl, po wyjściu z choroby ukończyła psychoterapię metodą psychologii procesu w Instytucie Psychologii Procesu i studia podyplomowe na wydziale psychologii na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

Na co chorowała Hanna Dunowska?

Hanna Dunowska chorowała na nowotwór piersi. Dziesięć lat temu udało jej się wrócić do zdrowia. Wtedy zdecydowała, że chce nieść innym pomoc psychologiczną. Pracę terapeutki łączyła z aktorstwem. 

– Pan rak zmusił mnie do zastanowienia się nad życiem. Zrozumiałam, że paradoksalnie jest moim sprzymierzeńcem! Sprawił, że zaczęłam zwracać wreszcie uwagę na to, co czuję, czego chcę, a na co się nie zgadzam. To była wielka konfrontacja z sobą — mówiła lata temu, czytamy na pomponik.pl.

W odzyskaniu zdrowia widziała szansę na nowe życie. Starała się postępować bardziej dojrzale i w zgodzie z własnym sumieniem. Łączenie dwóch zupełnie różnych zawodów pozwoliło jej poczuć spełnienie i satysfakcję.

ZOBACZ ZDJĘCIA HANNY DUNOWSKIEJ:

hanna dunowska
filmpolski.pl

Hanna Dunowska zmarła w wieku 60 lat.

hanna dunowska
filmpolski.pl

W przeszłości aktorka zmagała się z nowotworem piersi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda na zdjęciu z 17-letnią córką. Kinga Duda wyglądała zupełnie jak mama
  2. Brie Larson przyłapana z nowym facetem. Nie mogli oderwać od siebie rąk
  3. Aneta Zając pokazała babcię, która walczyła w Powstaniu. Fani: „Jak dwie krople wody”
  4. Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę. Jej wzruszające słowa rozczuliły fanów
  5. Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Będziecie zaskoczeni
Poprzedni artykułAndrzej Duda na zdjęciu z 17-letnią córką. Kinga Duda wyglądała zupełnie jak mama
Następny artykułKobieta nagrała ukrytą kamerą opiekunkę swojej chorej matki. Odkryła bolesną prawdę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.