Ewa Krawczyk przez blisko cztery dekady była żoną Krzysztofa Krawczyka. Kobieta wniosła mnóstwa światła w życie muzyka, a on nazywał ją swoją „Laleczką”. Nie każdy wie, że małżonków dzieliła spora różnica wieku. Mąż Ewy Krawczyk był od niej o kilkanaście lat starszy.

5 kwietnia Ewa Krawczyk pożegnała ukochanego męża. Przypomnijmy, że kobieta przez trzydzieści sześć lat była żoną wybitnego muzyka. Para poznała się w 1982 roku w Stanach Zjednoczonych, a niedługo później – w 1985 roku stanęła na ślubnym kobiercu.

Ewa Krawczyk – wiek

Krzysztof Krawczyk od zawsze nazywał ukochaną żonę swoją „Laleczką”. Ewa często towarzyszyła mu na koncertach i ważnych wydarzeniach. Widząc jej olśniewająca urodę i szeroki uśmiech, fani często zastanawiali się, ile lat ma ukochana znanego muzyka.

Okazuje się, że Ewę i Krzysztofa Krawczyków dzieliło ponad trzynaście lat. On urodził się w 1946 roku, a ona – w 1960. W dniu śmierci ukochanego męża kobieta miała więc 61 lat.

Śmierć męża była dla niej ogromnym ciosem

Małżeństwo Ewy i Krzysztofa Krawczyków trwało blisko cztery dekady. Wokalista nigdy nie ukrywał, że żona zmieniła go na lepsze. To dzięki niej stał się osobą wierzącą i postanowił być lepszym ojcem. Między innymi dlatego wiele lat temu zdecydował się na adopcję trzech córek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ewa Krawczyk towarzyszyła mężowi do ostatnich chwil jego życia. To ona zawiozła go do szpitala, gdy zaczął opadać z sił. Choć miała nadzieję, że jej ukochany już niebawem wróci do zdrowia, spełnić się najczarniejszy scenariusz. Trzy tygodnie temu Polska pożegnała legendarnego muzyka.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbył się 10 kwietnia z Bazylice Archikatedralnej w Łodzi. Po uroczystej mszy świętej ciało wokalisty spoczęło na cmentarzu w podłódzkich Grotnikach.

– Nie róbcie tego – krzyczała kilkukrotnie zrozpaczona Ewa Krawczyk podczas pogrzebu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Jastrząb Post