Lelum.pl

Pawel Wodzynski/East News

Ile zarabia Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska? Sumy są gigantyczne

20 Września 2018

Autor tekstu:

Redakcja Lelum

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska to dwie najpopularniejsze trenerki w Polsce. Stwierdzenie, że między nimi od zawsze było czuć delikatną rywalizację, nie będzie kłamstwem. Chociaż te dwie kobiety publicznie deklarują, że się nawzajem wspierają, ich fanów śmiało można podzielić na dwie grupy! Zgodzicie się z tym?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska to dwie najpopularniejsze trenerki w Polsce. Stwierdzenie, że między nimi od zawsze było czuć delikatną rywalizację, nie będzie kłamstwem. Chociaż te dwie kobiety publicznie deklarują, że się nawzajem wspierają, ich fanów śmiało można podzielić na dwie grupy! Zgodzicie się z tym?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska to kobiety, których nie trzeba przedstawiać. Obie są trenerkami i obie są bardzo wysportowane. Takie figury jeszcze bardziej motywują do ćwiczeń. Obie panie starają się utrzymać swoje wierne grono fanów. Co rusz wymyślają kolejne biznesy i jak się okazuje, wychodzi im to na plus! Jesteście ciekawi, która z nich zarabia więcej?

Ile zarabia Anna Lewandowska?

Ta kobieta z powodzeniem zburzyła stereotyp typowej żony piłkarza. Oczywiście, Ania wspiera swojego męża niemal na każdym kroku, ale warto dodać, że jest kobietą, która ciężko zapracowała na swój sukces. Ponadto ma ambitne plany na siebie i swój biznes. Liczba jej fanów zwiększa się z minuty na minutę.

Zatrzymajmy się na chwilkę przy tym, co udało się osiągnąć na ten moment Lewej. Całe jej przedsięwzięcie jest oparte na wielu filarachAnia ma do zaoferowania plany żywieniowe, diety, produkty do jedzenia, akcesoria kuchenne, książki czy DVD. Dodatkowo organizuje różnego typu obozy treningowe.

Na swoim blogu uczy ludzi zdrowego odżywiania, komponowania posiłków. Doradza w sferze zakupów, podpowiada fanom jak skutecznie ćwiczyć. Ta kobieta właściwie robi wszystko.

Anna Lewandowska trenerką większości Polaków?

Niektóre osoby twierdzą, że to właśnie Anna Lewandowska ma większe szanse dotrzeć do młodych i zrobić dla nich wiele dobrego. Dlaczego? Okazuje się, że trenerka ukończyła odpowiednie studia. Może więc z powodzeniem pomagać młodym ludziom zmieniać ich tryb życia itd.

Jak podaje portal Viva.pl, dziennikarze z Money.pl dotarli do dokumentów, które są umieszczone w KRS. Wynika z nich, że spółka Healthy Plan by Ann w zeszłym roku uzyskała dochód na poziomie prawie 3 mln zł netto!

Jednocześnie należy podkreślić, że nie cały zysk należy się Lewandowskiej. Poza samą Anią w spółce są jeszcze inni wspólnicy. Tak czy tak, ten zysk wydaje się imponujący!

Ile zarabia Ewa Chodakowska?

Wszystko jednak wskazuje na to, że to Ewa Chodakowska zarabia więcej. Ta trenerka zaistniała w Polsce w 2012 roku. Trzeba przyznać, że biznes Ani Lewandowskiej idzie bardzo dobrze, ale jak na razie na prowadzeniu znajduje się Ewa. Jesteście ciekawi ile?

Oczywiście znalazły się osoby, które zarzucały Chodakowskiej, że po jej ćwiczeniach występują problemy z kolanami. O tych oskarżeniach było dość głośno. Hejty spłynęły na trenerkę razem z pogłoskami, które mówiły, że Ewa robi sobie masę operacji plastycznych.

Fani Chodakowskiej jednak pozostają jej wierni i nie słuchają plotek na temat swojej ulubionej trenerki. Kobieta może liczyć na wsparcie swoich fanów na Facebook’u i Instagramie. Obserwatorzy zasypują ją masą komplementów i przychylnych komentarzy ❤

Jesteście ciekawi jaką sumę przytuliła ta popularna trenerka fitness? Okazuje się, że Ewa w 2017 roku miała aż 12,8 mln zł zysku! Ta suma jest ogromna. Bardzo jej tego dochodu gratulujemy! Oczywiście Chodakowska dzieli się zyskami ze swoim wspólnikiem – mężem.

Jesteśmy dumni z obu trenerek! Świetnie sobie radzą, a ich treningi są bardzo dobre! Gratulujemy!

A wy za kogo trzymacie kciuki? Jesteście #teamEwa czy #teamAnia? Głosujcie w komentarzach!

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed 26 lat! Odbiera na nim koronę Miss Polonia
  2. 7 rzeczy, które powinna mieć każda kobieta na jesień 2018
  3. Aż 80% kobiet z 1 powodu wstydzi się dodawać zdjęć na Instagram. Jakiego?

źródła: viva.pl, styl.pl, fitnesownia.com

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Redakcja Lelum

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]