Ile zarabia Anna Mucha? Aktorka czerpie swoje środki nie tylko z serialowych i filmowych produkcji. Jak się okazuje, Mucha działa na wielu płaszczyznach, dlatego nie powinno nas dziwić to, że zarobki gwiazdy są niewiarygodne. Ile dokładnie zarabia Anna Mucha? Sprawdźmy. 

Jedna z najbardziej znany aktorek w branży może pochwalić się naprawdę imponującymi zarobkami. Aktorka swoje zyski czerpie nie tylko z planów filmowych czy serialowych. Jej Instagram bez wątpienia również przynosi pieniądze, wystarczy uważanie przeanalizować posty aktorki. Jesteście ciekawi, ile zarabia gwiazda M jak miłość?

Ile zarabia Anna Mucha?

Aktorka pozostaje w związku z Marcelem Sorą i ma z nim dwójkę dzieci — Stefanię i Teodorę. Portal viva.pl w 2017 roku podał, że Anna Mucha w ciągu roku, zarobiła blisko 2 miliony złotych. Kwota ta miała wpłynąć nie tylko za sprawą pracy, ale również dzięki zaprojektowanej przez gwiazdę linii akcesoriów dziecięcych dla marki La Millou. Do tego doszły reklamy oraz środki pozyskane z serwisu rodzicielskiego mamadu.pl, który założyła w 2014 roku.

We wcześniejszych latach, chociaż zarobiła mniej, to roczna suma wciąż może budzić podziw. Według portalu jastrzabpost.pl w 2015 roku Anna Mucha zarobiła około 800 tysięcy złotych. Niemałą kwotę może zawdzięczać przede wszystkim aktorskiej pracy na planie M jak Miłość. Z ustaleń gazetawroclawska.pl wynika, że aktorka zarabia 8 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy. Znaczną część kwoty, gwiazda uzyskała również za udział w reklamach — była ambasadorką marki Oriflame oraz wzięła udział w reklamie Play. 

Ile Anna Mucha zarabia na aktorstwie?

Portal gazetawroclawska.pl zdradził, ile gwiazda zarobiła za wzięcie udziału w filmie Och Karol 2. Stawka ta miała wynosić 200 tysięcy złotych. Chociaż od tamtej pory minęło już sporo czasu, to możemy domyślać się, jakie stawki chodzą w środowisku filmowym za jedną z głównych ról.

W 2019 roku ujrzymy aktorkę w kinach na filmie Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3.

Swoje zarobki wykorzystuje nie tylko na siebie. W 2013 roku Anna Mucha założyła Fundację Kosmopolis, w której obecnie zajmuje stanowisko prezesa zarządu fundatorów. Fundacja działa na rzecz kultury i dostępu do edukacji z jej zakresu.

ZOBACZ GALERIĘ:

Ile zarabia Anna Mucha
Fot. instagram.com @taannamucha 

Anna Mucha nie zdradza, ile zarabia.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSyn Anny Dymnej to gitarzysta rockowy! Zobaczcie jak wygląda
Następny artykułJaką kobietą jesteś? Poznaj sama siebie
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.