Izabella Krzan i Tomasz Kammel nie od dziś uznawani są za jeden z najlepiej funkcjonujących duetów w polskim show-biznesie. Gwiazdy prowadzą wspólnie poranny program „Pytanie na śniadanie”. Teraz okazało się, że uwielbiają razem spędzać czas także za kulisami show.

Po tym, jak wyszło na jaw, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są dla siebie kimś więcej niż tylko kolegami z planu śniadaniówki, w mediach zawrzało. Od tej pory internauci uważniej przyglądają się relacjom między prowadzącymi show TVP.

Wychodząc naprzeciw żądaniom fanów Tomasz Kammel podzielił się z nimi zdjęciem, które zostało wykonane w trakcie przerwy kultowego programu. Dziennikarz spędza czas razem z młodszą koleżanką.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel za kulisami PnŚ

Charyzmatyczny duet prowadzących show TVP znany jest ze swojego poczucia humoru i ogromnego dystansu do samych siebie. Dziś po raz kolejny udowodnili, że najlepszym sposobem na umilenie sobie czasu w pracy są wzajemne żarty i wygłupy.

Na profilu dziennikarza na Instagramie pojawiło się zdjęcie, wykonane właśnie podczas przerwy na planie „Pytania na śniadanie”. Na fotografii widzimy prezentera leżącego na programowej kanapie. Co ciekawe, na jego plecach znajduje się również towarzysząca mu podczas śniadaniówki modelka.

Po minach gwiazd widzimy, że bardzo dobrze się bawią i miła atmosfera, jaką czuć między nimi podczas oglądania show Telewizji Polskiej, nie jest stworzona tylko i wyłącznie na potrzeby programu.

Tomasz Kammel i Izabella Krzan uwielbiają rozbawiać internautów

To nie pierwszy raz, kiedy prowadzący „Pytania na śniadanie” zaskakują telewidzów swoim poczuciem humoru. Prezenterzy, kiedy tylko jest na to okazja, decydują się rozbawiać fanów. Już jakiś czas temu zafundowali widzom masę śmiechu, kiedy dziennikarz wskoczył na plecy swojej koleżanki z planu, a ta mimo wysokich szpilek, udowodniła swoją krzepę i uniosła gwiazdora „na barana”.

Od czasu romantycznego gestu Tomasza Kammela podczas programu na żywo, kiedy to wręczył Izabelli Krzan bukiet czerwonych róż, internauci zastanawiają się, czy gospodarzy śniadaniówki łączy tylko przyjaźń? Doniesienia te niebezpośrednio skomentowali sami prowadzący. W programie „Przejdźmy na TY” Tomasz Kammel wyznał, że ceni młodszą o 25 lat koleżankę za jej profesjonalizm.

Mam szczęście do partnerek, z których każda, od pewnego czasu szczególnie, była po prostu petardą intelektualną i moja aktualna, choć młodsza ode mnie o 25 lat, też się do tego grona zalicza. To jest niesamowita przyjemność – powiedział wówczas dziennikarz.

Pasują do siebie?

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie
fot. Instagram/pytanienasniadanie
Pytanie na śniadanie
fot. Instagram/pytanienasniadanie
Pytanie na śniadanie
fot. Instagram/tomaszkammel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Rutkowski wiedział, że Jelonek nie wygra „Tańca z Gwiazdami”. „Stacja miałaby problem”

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.