Jacek Wójcik – uczestnik programu Królowe życia – opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoim synem. Mężczyźni są do siebie bardzo podobni!

Jacek Wójcik jest dobrze znanym widzom programu Królowe życia, który jest emitowany na antenie TTV. Mężczyzna jest przyjacielem Dagmary Kaźmierskiej i bardzo często pojawia się we wspomnianym programie. Jest wiernym przyjacielem popularnej celebrytki.

Jacek Wójcik z synem

Jacek Wójcik opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoim synem. Fani Wójcika zauważyli duże podobieństwo między mężczyznami. – Od nosa w dół identyczni, – Dwie krople wody, – Cały tata. – pisali Internauci pod postem na Instagramie.

Jacek Wójcik występuje w Królowych życia jako przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej. Razem mają szalone pomysły, często się kłócą, ale najczęściej świetnie się bawią. Ostatecznie, zawsze któryś z nich wyciąga rękę na zgodę.

Sporo osób podejrzewało, że Dagmarę i Jacka łączy jakieś większe uczucie, a nie tylko przyjaźń. Od czasu, kiedy Jacek Wójcik opublikował pierwsze zdjęcia z synem, fani tym bardziej zaczęli się zastanawiać, jaka relacja łączy wspomnianą już dwójkę. Jednak to, kim jest matka chłopaka, do dziś pozostaje tajemnicą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Choć niewiele wiadomo o życiu prywatnym Jacka Wójcika, wiemy, że mieszka w Kłodzku. Urodził się w 1969 roku. Mężczyzna ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Wójcik specjalizuje się renowacji zabytków.

Królowe życia – gdzie oglądać

Królowe życia to program paradokumentalno-rozrywkowy, który można oglądać na antenie TTV. W szybkim czasie stał się bardzo popularny. W programie poznajemy bohaterów, którzy osiągnęli duży sukces i cieszą się swoim luksusowym życiem. Telewidzowie przyglądają się ich prywatnemu życiu.

Jedną z najpopularniejszych bohaterek programu jest właśnie Dagmara z Kłodzka. Dagmara w przeszłości miała duży konflikt z prawem. Kobieta uważa, że to doświadczenie wiele ją nauczyło. Teraz wychowuje syna Conana, który jest dla niej najważniejszy. Drugą ważną osobą w jej życiu jest właśnie Jacek. Bez względu na wszystko, Jacek Wójcik zawsze stanie za nią murem.

Jacek jest obecny w wielu ważnych momentach Dagmary z Kłodzka. Pomagał jej, między innymi, w remoncie mieszkania.

Mamy nadzieję, że kiedyś dowiemy się czym, zajmuje się tak podobny do ojca młody Wójcik!

Zobacz zdjęcia:

Mężczyźni są do siebie bardzo podobni!

Dagmara i Jacek tworzą zgraną parę przyjaciół!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com, obcas.pl, pudelek.pl