Cleo zachwyciła wczorajszym występem na „Super Hit Festiwalu” w Sopocie. Ogromne wrażenie na publiczności zrobił nie tylko jej piękny, a przy tym mocny jak dzwon głos, ale także stylizacja, która absolutnie nie należała do zwyczajnych. Co miała na sobie wokalistka?

Co ciekawe, cały strój mógł się dla niej okazać niebezpieczny. Wszystko przez nietuzinkowe buty, które zdecydowała się założyć.

Jak wyglądała Cleo w Sopocie?

Co wobec tego miała na sobie piosenkarka? Gdy wyszła na scenie, to nie wspomniane wyżej obuwie przykuwało pierwsze spojrzenia, a to, co znajdywało się na jej fryzurze. Wokalistka założyła bowiem wyjątkowe, ogromne, ozdobne nakrycie głowy utrzymane w folkowym klimacie. Jak później wyjawiła sama zainteresowana w rozmowie z serwisem „Pomponik”, rzeczony gadżet został przygotowany ręcznie specjalną techniką przez aż 54 kobiety! Można więc sobie wyobrazić, jak misternie wykonana była ta ozdoba.

Już ona sama robi ogromne wrażenie, a to raptem jeden z elementów skrupulatnie dobranej przez piosenkarkę stylizacji. Cleo miała bowiem na sobie suknię w kolorze chabrowym, do której dobrała długie, bankietowe rękawice w podobnym kolorze. Na nich miała założone imponujące bransolety, które stylem pasowały do nakrycia głowy.

Sensację wzbudziły także buty artystki. Ta miała bowiem na sobie bardzo wysoki obcas. Jak przyznała, miał on około 16 centymetrów wysokości. Nie ma wątpliwości, że w takim obuwiu nie chodzi się łatwo, a jeszcze trudniej koncertuje. Cleo przyznała, że faktycznie mogła się przez nie wywrócić, ale nie przejmowała się ryzykiem. Jak wyjawiła, lubi dodatkową adrenalinę w trakcie występu.

Sam koncert zaczęła zresztą bardzo symbolicznie. Wyszła bowiem z utworem „Dom”, który zadedykowała wszystkim tym, którzy są od swoich domów bardzo daleko. Chodziło jej oczywiście o uchodźców z Ukrainy, co później sprecyzowała.

Zobacz post:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą” 

Źródło: pomponik.pl