Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dom Joanny Górskiej jest zachwycający! Największe wrażenie robi kuchnia
Marta Kulik
Marta Kulik 29.07.2019 15:38

Dom Joanny Górskiej jest zachwycający! Największe wrażenie robi kuchnia

instagram.com/joanna__gorska

Joanna Górska: dom gwiazdy wprawia nas w prawdziwy zachwyt! Fragmenty pięknej przestrzeni od czasu do czasu pojawiają się w mediach społecznościowych dziennikarki. Największe wrażenie robi kuchnia, która jest urządzana z niezwykłym smakiem.

Joanna Górska: dom dziennikarki to jej azyl. Można pozazdrościć jej gustu, z jakim urządziła wnętrza. Kuchnia, w której uwielbia przygotowywać posiłki dla rodziny, to marzenie wielu osób! Duże okna sprawiają, że pomieszczenie jest niezwykle jasne i przestronne.

Joanna Górska: dom

Joanna Górska pochodzi z Mazur, ale to w Warszawie układa swoje życie. Tu też mieści się jej dom, który prezentuje się niezwykle gustownie. W wystroju wnętrz widać ogromne serce i wiele starań o każdy detal. Ogromne wrażenie robi kuchnia, która sprawia wrażenie dokładnie przemyślanego projektu. Nawet drobne elementy idealnie wpisują się w koncepcję tego miejsca!

Kuchnia Joanny Górskiej to połączenie drewna i odcieni szarości. Dziennikarka włożyła wiele wysiłku, aby miejsce było przytulne, ale przy okazji bardzo gustowne. Dodatki i dekoracje idealnie uzupełniają się kolorystycznie. Choć pomieszczenie jest stylowe, to nie mogło w nim zabraknąć kolorowych pamiątek z podróży w postaci magnesów.

Kim jest Joanna Górska?

Pochodząca z Mazur dziennikarka nie wyobraża sobie życia bez zieleni. Na jej tarasie nie może zabraknąć ulubionych roślin, które starannie pielęgnuje. Z dumą opowiadała o nich podczas wywiadu.

– Joanna zaprasza mnie do domu, z dumą pokazuje taras na dachu, gdzie hoduje poziomki, truskawki i zioła. Z pasją opowiada o tym, jak planują urządzić to miejsce, bo z rodziną cieszą się nim od niedawna — pisała Agnieszka Witkowicz-Matolicz w książce Niezwykłe dziewczyny. Rak nie odebrał im marzeń.

Domowe zacisze pozwoliło Joannie Górskiej dojść do siebie, ale nigdy nie ukrywała się w czterech ścianach. Gdy chorowała na raka i musiała ściąć włosy, nie chciała uciekać od ludzi. Teraz w spokoju może świętować wyjście z choroby. Na Instagramie pokazała zdjęcia, na których szczęśliwa przygotowuje pierogi z jagodami. Gotowanie jest jej pasją, dlatego kuchnia jest ładna, ale też funkcjonalna.

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY GÓRSKIEJ:

Joanna Górska: dom

Joanna Górska świetnie gotuje, dlatego musi mieć wygodną kuchnię.

Joanna Górska: dom

Dziennikarka starannie dobiera elementy wyposażenia swojego domu.

Joanna Górska: dom

Jej kuchnia to przytulne, ale przy okazji bardzo gustowne miejsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Górska zaręczona! Dziennikarka Polsatu pokazała pierścionek i narzeczonego
  2. Henryka Krzywonos uratowała męża przed śmiercią. Po raz kolejny udowodniła, że jest prawdziwą bohaterką
  3. Kora zmarła równo rok temu. Kamil Sipowicz wspomina ukochaną: „Czuję jej obecność. To mi daje nadzieję, że się spotkamy”
  4. Joanna Liszowska pokazała zdjęcie z zabandażowaną szyją. Wielbiciele gwiazdy „Przyjaciółek” życzą jej powrotu do zdrowia
  5. Słowa Anny Przybylskiej łamią serca: ”Patrz, mnie nie będzie, a życie będzie toczyć się dalej”