Justyna Kowalczyk, jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych osobistości polskiego sportu wyszła za mąż. Informację o zmianie stanu cywilnego przekazała za pośrednictwem Twittera. Od czwartku może pochwalić się dwuczłonowym nazwiskiem. Fani nie szczędzili gratulacji mistrzyni i życzyli wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

W polskich mediach zrobiło się naprawdę gorąco, a to za sprawą nowiny, jaką przyniosła swoim fanom Justyna Kowalczyk. Okazuje się, że nasza Polska mistrzyni nart wyszła za mąż. Wszyscy byli zachwyceni i życzyli gwieździe samych pozytywnych chwil i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż

Mistrzyni i multimedalistka na igrzyskach olimpijskich oraz mistrzostwach świata w biegach narciarskich, oraz czterokrotna zdobywczyni pucharu świata w tej dyscyplinie. Za tymi wszystkimi osiągnięciami kryje się nazwisko Justyna Kowalczyk. A w zasadzie już Justyna Kowalczyk-Tekieli. Nasza Polska Królowa nart oficjalnie ogłosiła, że wyszła za mąż. Nowinę podała za pośrednictwem Twittera.

Mężem Justyny został Kacper Tekieli, instruktor wspinaczki górskiej. Do zdjęcia, które pojawiło się na Twitterze, nasza gwiazda dodała wpis, który brzmiał:

– Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk – Tekieli – napisała Justyna.

  1. Adam Małysz skomentował ślub Justyny Kowalczyk. Zaczął niewinnie, a potem już się nie hamował
  2. Samotne matki mają szansę na dodatkowe pieniądze. Bardzo ważne informacje, jak otrzymać dodatek do zasiłku rodzinnego
  3. Mimo wszelkich starań, nic już nie mogli zrobić. Nie żyją, śmiertelny wypadek z udziałem nastolatka

Para długo utrzymywała termin ślubu w tajemnicy

Jak informuje portal sport.interia.pl Justyna Kowalczyk wraz z partnerem chcieli jak najdłużej utrzymać w tajemnicy termin swojego ślubu. Co prawda o jej zamążpójściu zrobiło się głośno już pod koniec marca bieżącego roku za sprawą wywiadu dla rosyjskiego portalu skisport.ru, który udzielił jej były trener Aleksander Wierietielny. Zdaniem trenera para miała się pobrać już w maju, jednak pandemia COVID-19 pokrzyżowała im plany.

Najprawdopodobniej szkoleniowiec nie wziął wówczas pod uwagę, że ta informacja może dotrzeć do polskich mediów i wywoła wielkie zamieszanie. Kilka tygodni później Justyna ogłosiła, że nowy termin ślubu jest już wyznaczony, jednak postanowili zachować go w tajemnicy.

Ostatecznie para jest już małżeństwem, a my życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Justyna Kowalczyk za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że wyszła za mąż.

justyna kowalczyk
fot. instagram.com/nartowa.pani

Jej mężem został instruktor wspinaczki górskiej Kacper Tekieli.

justyna kowalczyk z partnerem
fot. instagram.com/nartowa.pani

Para chciała utrzymać termin ślubu w tajemnicy, i jak widać, udało im się to.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  2. Pan Marcin marzył o zdobyciu Giewontu. Nie dał rady. Aż nagle wydarzył się cud
  3. Zdezynfekowała ręce, chwilę później rozegrał się prawdziwy dramat. Jej dzieci wpadły w panikę, rozległ się jeden wielki krzyk
  4. Lewandowski będzie gwiazdą nowego serialu TVN. Podobnych rzeczy jeszcze nie było, przygotujcie się na wielki hit
  5. Agata Duda w końcu pokazała prawdziwą twarz. Zrobili jej zdjęcie z ukrycia, jeden kadr będzie się ciągnął za nią latami
  6. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat

Źródło: sport.interia.pl

Poprzedni artykułPolski dziennikarz zmarł tragicznie 1 stycznia. Sprawca „zabił, bo usłyszał diabła”
Następny artykułNikt nie miał pojęcia, co wydarzyło się na pogrzebie Jana Kulczyka. Prawda wyszła na jaw dopiero teraz
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.