Justyna Żyła pojawiła się w centrum wielkiej akcji. Pomocy potrzebowało malutkie dziecko. Kobieta nie zastanawiała się ani chwili. Nagranie już trafiło do internetu. Była żona skoczka Piotra Żyły znowu zaskoczyła fanów. 

Dziecko i jego nastoletnia mama potrzebowały natychmiastowej pomocy. Justyna Żyła nie zastanawiając ani chwili, rzuciła się im na pomoc. Dzięki jej interwencji maluch został ocalony. 

Justyna Żyła zachęca młodą matkę, by nie porzucała swojego dziecka

Justyna Żyła stała się bliżej rozpoznawalna polskiej publiczności tuż po tym, jak oficjalnie przyznała, że jeden z najlepszych polskich skoczków, Piotr Żyła, ma kochankę i oznajmił to kobiecie dzień przed świętami Bożego Narodzenia. Para rozchodziła się wówczas w atmosferze skandalu i publicznego objawiania niesmacznych faktów na swój temat. To właśnie wtedy Justyna przyjęła na siebie odpowiedzialność wychowania dwojga dzieci jako samotna matka, o czym opowiadała w licznych wywiadach. Między innymi dla magazynu Viva!, który został opublikowany na serwisie YouTube. 

Nic więc dziwnego, że z wielką chęcią więc przyjęła angaż do paradokumentalnego serialu Szpital, w którym zetknęła się z prawdziwą ludzką tragedią. 18-letnia młoda mama chce oddać swoje dziecko, pod wpływem nacisków ojca. Dzięki Justynie poważnie zastanowi się nad tą decyzją, a nawet dostanie kompetentną pomoc.

  1. Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje
  2. Jak długo gotujesz rosół? Wiele osób popełnia ten sam błąd, przez który potrawa nie smakuje jak w domu
  3. TVP przekazało tragiczne informacje. Właśnie, po 26 latach, zidentyfikowane zwłoki, sprawdziło się najgorsze

 Justyna Żyła w Szpitalu

Justyna w serialu wcieliła się w samą siebie. Została przedstawiona jako celebrytka i blogerka kulinarna. Gdy zobaczyła, nad czym zastanawia się młoda dziewczyna, postanowiła natychmiast interweniować. Sama jest przecież matką i tę rolę w życiu niezwykle sobie ceni.

Gdy okazało się, że młoda mama, pod wpływami ojca chce pozbyć się dziecka, Justyna interweniuje. Celebrytka odbyła z nią szczerą rozmowę, a nawet zorganizowała miejsce w Domu Samotnej Matki i udzieliła ogromnego wsparcia 18-latce, która dzięki jej pomocy, zdecydowała się zostawić swoje maleństwo i podjąć się jego wychowania. 

Złośliwi twierdzą, że Justyna Żyła wzięła udział w programie, by wciąż pozostać w centrum zainteresowania. Być może chciała także doświadczyć pracy, jaką na co dzień wykonuje wybranka Piotra Żyły, która występuje w programie 19+.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Justyna Żyła
Screen z youtube.com/.Magazyn VIVA!

Justyna jest bardzo zaangażowaną matką. Scenariusz paradokumentu na pewno ją poruszył.

justyna żyła
fot. kadr z programu Szpital

Justyna pomogła młodej matce podjąć najważniejszą, życiową decyzję. 

justyna żyła
fot. kadr z programu Szpital

Justyna Żyła zagrała samą siebie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niestety, choroba była silniejsza. Miał tylko 49 lat, wszyscy trzymali za niego kciuki
  2. Nadciąga fala olbrzymich upałów. Naukowcy nie mają wątpliwości. Żar będzie lał się z nieba
  3. Codziennie obstawiał te same numery w Lotto. Po 20 latach spojrzał na nie jeszcze raz i wszystko sobie uświadomił, do oczu napłynęły mu łzy
  4. Związki między pracownikami. Czy mogą zostać zakazane przez przełożonych?
  5. Druzgocące sceny na polskiej drodze. Ucierpiały trzy nastolatki, policja opublikowała porażające nagranie z wypadku
  6. Liczyły się sekundy, Karol Strasburger uratował życie córki. Mało kto zna 1 fakt z jego życia

Źródło: se.pl

 

Poprzedni artykuł3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
Następny artykułSzanujesz polskich polityków?
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl