Justyna Żyła wraca do gry. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych była żona Piotra Żyły poprosiła o pomoc dla swojej córki, przy okazji dając niemałego pstryczka w nos byłemu mężowi. Gwiazda nie odpuszcza i wciąż krytykuje Piotra.

Justyna Żyła i Piotr Żyła mają konflikt od kilku lat. Jednak to Justyna właśnie prowadzi tę batalię niemal nieprzerwanie. Nie zbyt miły komentarz w stronę Piotra zamieściła przy okazji prośby o pomoc dla jej córki. 

Justyna Żyła prosi o pomoc, ale nie Piotra: -nie ten poziom

Justyna wykorzystuje media społecznościowe, by nie tylko pokazywać swoją wielką kulinarną pasję, ale także, by chwalić się wspaniałą relacją z dziećmi. I to dzieci właśnie są najczęściej tematem, którym Żyła uderza w byłego męża. 

Góralka co jakiś czas nawiązuje więc do swojej relacji z Piotrem Żyłą. Małżeństwo niestety wykorzystało media społecznościowe do prania własnych brudów. Mimo że rozwód już miał miejsce, a sprawa ucichła, żadne z nich nie zapominają o rutynowym wbiciu szpileczki byłemu małżonkowi. 

Tak właśnie zrobiła Justyna Żyła, która udostępniła nagranie swojej córki grającej na ukulele. Jak podkreśliła, dziewczynka ma naprawdę duży talent muzyczny, potrzebuje więc odpowiedniego nauczyciela:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Ta mała piękna istotka poszukuje super fajnego instruktora gry na gitarze, ukulele… nie proszę nie sugerować… kto mógłby ją szkolić… nie ten poziom – napisała Justyna. 

Osoba, o którą ”nie chodzi” to oczywiście Piotr Żyła, który jest słynny ze swoich umiejętności grania na gitarze. Skoczek nie raz relaksował się, grając na ukochanym instrumencie. 

Justyna Żyła w nieustannej konfrontacji z mężem

Justyna i Piotr Żyła byli małżeństwem przez 12 lat. Mają dwoje dzieci Karolinę i Jakuba. Mimo że posiadają potomstwo, nie zadbali o cichy rozwód. Tym wydarzeniem po prostu żyła kolorowa prasa, która rozpisywała się na temat kolejnych wzajemnych zarzutów. 

Justyna oskarżała męża, że odszedł do innej i zostawił rodzinę. Od tego czasu jej Instagram jest wypełniony zdjęciami z dziećmi, do których zawsze dopisuje kilka zdań o tym, jak bardzo dzieci są ważne, jak warto z nimi rozmawiać. Zawsze sugeruje, że Piotr Żyła tego nie potrafi, a swoje dzieci traktuje nieodpowiednio. 

W pewnym momencie media doszły do wniosku, że Justyna może być zazdrosna o nowe życie byłego męża, który związał się prawdopodobnie z aktorką z programu 19+. Jednak są to przypuszczenia, ponieważ Żyła zdaje się, ułożyła już sobie swoje życie uczuciowe, a szydzenia z męża po prostu nie chce sobie odpuścić. 

Zobacz zdjęcia:

justyna żyła
fot. instagram.com/justynazyla

Justyna wykorzystała kolejną okazję, by wbić szpilę byłemu mężowi. 

justyna żyła
fot. instagram.com/justynazyla

Justyna lubi podkreślać, że z dziećmi łączy ją niezwykła więź.

justyna żyła
fot. instagram.com/piotr_zyla_official

Piotr Żyła świetnie gra na gitarze. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: instagram.com/justynazyla

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl