Edward Miszczak jakiś czas temu zakończył współpracę ze stacją TVN. Od tej pory wiele osób spekulowało na temat tego, gdzie obecnie zatrudni się dyrektor programowy. Teraz w końcu przekazano oficjalne informacje w sprawie nowej pracy dziennikarza.

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się plotki na temat nowego miejsca zatrudnienia dyrektora programowego TVN-u. Okazało się, że doniesienia na temat rzekomej współpracy gwiazdora z telewizją Polsat okazały się prawdziwe. Wiemy, kiedy dziennikarza oficjalnie rozpocznie pracę na nowym stanowisku.

Edward Miszczak zakończył współpracę z TVN-em. Gdzie będzie teraz pracować?

Gwiazdor w 1997 roku podjął decyzję o zakończeniu współpracy ze współtworzonym przez siebie RMF FM i przeszedł do stacji TVN. Tam jego kariera rozwijała się bardzo dynamicznie i już rok później objął on funkcję dyrektora programowego nadawcy.

W tym samym czasie wciąż pracował on nad swoimi dziennikarskimi projektami, realizując się między innymi w takich programach, jak „Cela”, „Urzekła mnie twoja historia” czy „Ludzie w drodze”. Później objął również stanowisko w zarządzie TVN. Działo się to wówczas, gdy stacja podjęła decyzję o wejściu w skład grupy Discovery.

Pomimo faktu, że wiele osób nie wyobrażało sobie istnienia TVN-u bez postaci charyzmatycznego dyrektora programowego, Edward Miszczak latem tego roku zdecydował o opuszczeniu dotychczasowego miejsca pracy. Od tej pory nieustannie spekulowano na temat tego, gdzie zatrudni się gwiazdor. 

Wygląda na to, że plotki okazały się rzeczywistością, a dziennikarz przechodzi do jednego z największych konkurentów swojego dotychczasowego pracodawcy.

Edward Miszczak obejmie stanowisko w telewizji Polsat

Od początku spekulowano na temat nowego miejsca pracy znanego dziennikarza. Wiele osób sugerowało, że Edward Miszczak przejdzie do telewizji Polsat, gdzie obejmie takie samo stanowisko, jak w konkurencyjnym TVN-ie.

Wygląda na to, że plotki i domniemania mediów okazały się prawdziwe, a gwiazdor naprawdę znalazł zatrudnienie jako dyrektor programowy telewizji Polsat. Zastąpi on pełniącą do tej pory tę funkcję Ninę Terentiew, która już niedługo przejdzie do Rady Nadzorczej Telewizji Polsat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.