Lelum.pl > Edward Miszczak

Edward Miszczak

Edward Miszczak, Anna Cieślak
21.08.2023 15:15 Żona Miszczaka jest od niego młodsza o 25 lat. Wyszło na jaw, jak się poznali. Co ma z tym wspólnego Piotr Woźniak-Starak?

21 sierpnia to wyjątkowa data dla Edwarda Miszczaka. Dziś dyrektor programowy Polsatu i jego młodsza o 25 lat żona Anna Cieślak świętują 2. lata od zawarcia związku małżeńskiego. W tym specjalnym dniu przypominamy, jak wyglądały okoliczności ich poznania oraz jak wygląda ich związek na co dzień.

Izabela Janachowska
20.02.2023 17:42 Izabela Janachowska odejdzie z Polsatu? Pojawiły się doniesienia

Po serii zwolnień z Polsatu media przekazują informacje w sprawie kolejnej prezenterki, która miała stanąć "na wylocie". Pewne źródła donosiły, że Izabela Janachowska zamierza odejść ze stacji i wrócić pod skrzydła TVN — a wszystko z winy Miszczaka. Najnowsze wieści zaskakują. To właśnie prowadząca “Ślubnego pogotowia” miała być kolejną niewiadomą, jeśli chodzi o zwolnienia w Polsacie. Jeszcze niedawno “Super Express” przekazywał, że jej dni w stacji są policzone. Jednak czy aby na pewno?

Katarzyna Skrzynecka
02.02.2023 23:07 W studiu „DDTVN” obok Katarzyny Skrzyneckiej pojawił się niespodziewany gość. Edward Miszczak może się zdziwić

Przez 9 lat Katarzyna Skrzynecka była związana z telewizją Polsat. Początkowo wygrała program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a potem zasiadła w jury telewizyjnego show. Dla fanów dużym zaskoczeniem była informacja, że straciła ona swoją posadę i po blisko 10 latach odchodzi z programu.

Polsat Edward Miszczak
26.01.2023 09:54 Edward Miszczak usuwa popularny program z głównej anteny Polsatu. Co na to widzowie?

Czas na kolejne zmiany w telewizji Polsat. Dyrektor programowy Edward Miszczak zdecydował o usunięciu z anteny popularnego randkowego show. Chodzi o uwielbiane przez widzów „Love Island”. Fani znanego reality show mogą mieć niemałe powody do smutku. Siódma edycja programu nie zostanie wyemitowana na głównej antenie Polsatu. Uspokajamy jednak – to wcale nie oznacza, że nie powstaną nowe odcinki.

Edward Miszczak
17.01.2023 18:16 Edward Miszczak zrobił wczoraj tajne spotkanie z nowym składem „TTBZ”. Wiemy, kogo przyłapali paparazzi

Edward Miszczak przez lata był dyrektorem programowym stacji TVN. To on stworzył wiele, najpopularniejszych programów i wypromował liczne gwiazdy. Od nowego roku pełni tę samą funkcję u konkurencji. Zatrudnił go bowiem Polsat. Miszczak z miejsca wziął się do pracy i już doprowadził do zmian w jednym z najpopularniejszych programów stacji, czyli „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nadchodząca edycja zapowiada się wyjątkowo.

Edward Miszczak
24.11.2022 22:58 Już wiadomo, co dalej z Edwardem Miszczakiem. Właśnie potwierdziły się dawno powstałe plotki, przechodzi do znanej stacji

Edward Miszczak jakiś czas temu zakończył współpracę ze stacją TVN. Od tej pory wiele osób spekulowało na temat tego, gdzie obecnie zatrudni się dyrektor programowy. Teraz w końcu przekazano oficjalne informacje w sprawie nowej pracy dziennikarza. Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się plotki na temat nowego miejsca zatrudnienia dyrektora programowego TVN-u. Okazało się, że doniesienia na temat rzekomej współpracy gwiazdora z telewizją Polsat okazały się prawdziwe. Wiemy, kiedy dziennikarza oficjalnie rozpocznie pracę na nowym stanowisku.

Anna Cieślak
04.09.2022 16:28 Anna Cieślak podsumowała małżeństwo z Miszczakiem. Pierwszy raz tak bardzo się otworzyła

Anna Cieślak to rozpoznawalna polska aktorka. W zeszłym roku zrobiło się o niej jeszcze głośniej z powodu ślubu z Edwardem Miszczakiem, wówczas jeszcze dyrektorem programowym TVN. Jak układa im się w małżeństwie? Między Miszczakiem a Cieślak jest 25 lat różnicy. Dlatego przed ich ślubem pojawiało się wiele głosów krytycznych wobec ich relacji. Jak wygląda rzeczywistość rok po ślubie?

Agnieszka Woźniak-Starak
08.06.2022 10:31 Wielki smutek w TVN, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pożegnalny wpis po decyzji Edwarda Miszczaka. „Świat się kończy”

Przez ponad 2 dekady Edward Miszczak był dyrektorem programowym stacji TVN. Aż do wczoraj, gdyż opublikował oświadczenie, w którym potwierdził wcześniej krążące plotki o ustąpieniu ze swojego stanowiska. Z tej okazji na wspominkowy post zdecydowała się Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka jest bowiem od lat blisko związana z całą stacją i jej zarządem, z którym utrzymuje nie tylko relacje zawodowe, ale też, a może przede wszystkim, koleżeńskie. Widać to zresztą po opublikowanym przez nią wpisie.

anna cieślak
16.12.2021 19:31 Anna Cieślak i Edward Miszczak opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie. „Z najlepszymi życzeniami”

Anna Cieślak i Edward Miszczak przez długie miesiące ukrywali swój związek przed światem. Tym większym zaskoczeniem dla wielu był nagły ślub, na który para zdecydowała się w sierpniu tego roku. Mimo to świeżo upieczeni nowożeńcy nieczęsto pokazują się publicznie, jak do tej pory w sieci próżno było szukać również ich wspólnych zdjęć. Tym razem postanowili jednak uczynić wyjątek.

prezent
01.10.2021 16:07 Edward Miszczak i Anna Cieślak otrzymali niezwykły prezent ślubny

Edward Miszczak i Anna Cieślak niedawno wzięli ślub. Uroczystość była bardzo wystawna i uczestniczyło w niej wiele gwiazd. Nic dziwnego, że goście weselni przygotowali dla młodej pary naprawdę niezwykły prezent ślubny. Zarówno ślub, jak i wesele dyrektora programowego stacji TVN oraz jego partnerki, odbiło się głośnym echem w mediach. I nic dziwnego – na liście gości nie brakowało największych sław polskiego show-biznesu (więcej tutaj), a kościół otaczał kordon ochroniarzy.

Anna Cieslak
15.09.2021 14:13 Anna Cieślak i Edward Miszczak będą mieli dziecko? Aktorka przerwała milczenie

Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub 21 sierpnia 2021 roku. W tym szczególnym dniu parze młodej towarzyszyła cała plejada gwiazd. Od wielkiego wydarzenia minęło już kilka tygodni, wiele osób z pewnością zastanawia się, czy nowożeńcy planują powiększenie swojej rodziny. Anna Cieślak w wywiadzie dla portalu kobieta.pl wyznała, co sądzi o posiadaniu potomstwa. -Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować — wyznała aktorka wywiadzie dla kobieta.pl.

09.09.2021 18:56 Miszczak zabrał głos ws. odejścia Wojewódzkiego

Dziś na profilu Kuby Wojewódzkiego pojawił się komunikat informujący o końcu słynnego show dziennikarza, emitowanego na antenie TVN już od ponad 20 lat. Fani zarówno programu, jak i Kuby szczerze zmartwili się tą wiadomością, teraz w sprawie zabrał głos Edward Miszczak. Edward Miszczak zabrał głos ws. rzekomego końca programu Wojewódzkiego: „To jakaś totalna głupota”.

Edward Miszczak
26.08.2021 18:35 Edward Miszczak zaskoczył całą salę wyznaniem o swoim związku

Ślub Edwarda Miszczaka z Anną Cieślak od kilku dni emocjonuje polskie media. Dziś dyrektor programowy TVN zaprezentował nową, jesienną ramówkę stacji. W trakcie wystąpienia zdobył się na niezwykle prywatną uwagę. Jego świeżo poślubiona małżonka z pewnością była zachwycona.

anna cieślak
26.08.2021 16:35 Anna Cieślak powiedziała, dlaczego nie ma dzieci

Anna Cieślak niedawno wzięła ślub z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN. Aktorka jest obecnie rozchwytywana przez media – udzieliła właśnie bardzo szczerego wywiadu, w którym wyjaśniła, czemu nie ma dzieci i opowiedziała o swoim znanym mężu. Anna Cieślak to aktorka o ogromnym dorobku zawodowym. Znana jest zarówno widzom teatralnym, jak i telewizyjnym. Występowała na deskach Teatru Polskiego w Warszawie, Teatru Juliusza Słowackiego w Krakowie i wielu innych. Jej głos znamy z dubbingów do filmów animowanych, a twarz – z takich produkcji jak „Szadź”, „Osiecka”, „Ojciec Mateusz”, „Prawo Agaty” czy „Na Wspólnej”. Ostatnio jest o niej głośno także ze względu na ślub z dyrektorem programowym TVN, starszym od niej o 26 lat Edwardem Miszczakiem. O wystawnej uroczystości pisaliśmy TUTAJ. W wywiadzie dla serwisu „Kobieta.pl” opowiedziała o swoim związku i wyborach życiowych, także związanych z macierzyństwem. Aktorka wyznała tam szczerze: – Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie.

prezent
22.08.2021 11:02 Wyjątkowi goście na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka przez długi czas był owiany tajemnicą. Para nie pokazywała się razem publicznie i przez długi czas nie potwierdzała, że jest w związku. Teraz jednak Anna i Edward oficjalnie sformalizowali swój związek. Ślub był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Kto zjawił się na uroczystości? Dyrektor programowy TVN i piękna polska aktorka powiedzieli sobie sakramentalne „tak” przysięgając jednocześnie miłość aż po grób. Ceremonia zaślubin odbyła się w Krakowie, w kościele św. Anny.

22.08.2021 00:09 Podczas ślubu Cieślak i Miszczaka ochroniarze otoczyli kościół. W środku Woźniak-Starak, Socha, Wojewódzki i inne gwiazdy TVN-u

Anna Cieślak i Edward Miszczak nigdy nie potwierdzili doniesień o łączącej ich relacji. Aktorka oraz dyrektor programowy stacji TVN nie pokazywali się również razem publicznie, co tylko podsycało zainteresowanie domniemanym uczuciem. Od dziś wszystko jest jednak jasne – para sformalizowała bowiem związek. Ceremonia ślubna odbyła się w jednym z kościołów na krakowskim Kazimierzu, wzięło w niej zaś udział blisko 200 gości, w tym dziesiątki gwiazd – znanych z ekranów i pierwszych stron gazet.

Edward Miszczak
16.05.2021 17:55 Nie tak miał wyglądać ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Bronisław Cieślak chciał im towarzyszyć w najważniejszym dniu, kibicował parze

Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że znany i ceniony aktor Bronisław Cieślak nie żyje. Krewny Anny Cieślak, partnerki Edwarda Miszczaka miał zjawić się na ich ślubie. Niestety, nagła śmierć artysty pokrzyżowała te piękne plany. Dyrektor programowy TVN w rozmowie z Super Expressem zabrał głos w sprawie Bronisława Cieślaka. Opowiedział, jakie aktor miał podejście do jego związku z Anną Cieślak: –Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań – wyznał wówczas Edward Miszczak.

Agnieszka Woźniak-Starak
25.03.2021 20:31 Anna Cieślak i Edward Miszczak niebawem wezmą ślub? Świadkiem ma zostać Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie świadkiem na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka? Para zaręczyła się we wrześniu 2020 roku i wszystko wskazuje na to, że wielki dzień nadchodzi wielkimi krokami! Podobno aktorka i dyrektor TVN już dawno zamieszkali razem i teraz nie mogą doczekać się sformalizowania związku. Media podają, że przygotowania idą pełną parą.

Edward Miszczak
02.01.2021 21:55 Edward Miszczak przerwał milczenie po przyjęciu szczepionki. Wyznał całą prawdę

Edward Miszczak zdecydował się zabrać głos po tym, jak wyszyło na jaw, że znalazł się w gronie osób, który przyjęły szczepionkę na COVID-19 poza kolejnością. Dyrektor programowy TVN potwierdził przyjęcie szczepionki i ujawnił prawdziwy powód tej decyzji. Edward Miszczak znalazł się w gronie osób, które przyjęły szczepionkę poza kolejnością. Jak sie okazuje, kulisy całego przedsięwzięcia nie są tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. – Zdecydowałem się skorzystać [ze szczepionki przyp. red.], będąc przekonanym, że to części akcji pro szczepionkowej – powiedział Miszczak, jak podaje wiadomosci.wp.pl.

Edward Miszczak
29.09.2020 10:05 Wielka radość w życiu Edwarda Miszczaka. Wszyscy patrzyli na Annę Cieślak, nie mogli oderwać oczu od jednej rzeczy

Edward Miszczak oraz Anna Cieślak mają duże powody do wspólnej radości, teraz para oczekuje kolejnych szczęśliwych chwil. Kiedy aktorka wystąpiła publicznie, każdy patrzył tylko na jedną rzecz.Edward Miszczak oraz Anna Cieślak mają powody do radości Zbulwersowana Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem. Poniżyła byłą synową w najgorszy sposób, cios poniżej pasa Jarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazał Właśnie przekazali informację. Od 30 września obowiązuje nowy zakaz, Polacy będą zdruzgotani Ostatnio aktorka uczestniczyła w Narodowym czytaniu Balladyny. Podczas jej wystąpienia, oczy słuchaczy były skupione tylko na jednej rzeczy. Okazał się nią piękny pierścionek z ciemnym kamieniem. Czyżby zaręczynowy? Nikt z pary nie potwierdził tych informacji, ale także ich nie zdementował. Czyżby plotki w końcu okazały się prawdziwe?Edward Miszczak, to wszystkim doskonale znany dyrektor TVN. Jak się okazuje, w jego życiu nastąpiła wielka radość i czas oczekiwania. Na jaw wyszły zdumiewające informacje, z pewnością wielu fanów będzie zupełnie zaskoczonych. Podczas pewnego wystąpienia wszystkie oczy były skierowane na jego młodszą partnerkę, aktorkę Annę Cieślak. Wszystko z powodu jednej rzeczy. Nie mogli oderwać oczu.Już od jakiś czas temu w mediach zrobiło się głośno o nowym związku dyrektora programowego TVN z dużo młodszą aktorką znaną m.in. z serialu Na wspólnej. Teraz w życiu pary w końcu nadszedł czas na rozpoczęcie kolejnego etapu we wspólnym pożyciu. Gratulacje już zaczynają spływać z całej Polski.

edward miszczak
11.09.2020 10:45 Edward Miszczak oświadczył się Annie Cieślak? „Jest oszołomiona szczęściem”

Edward Miszczak wraz ze swoją ukochaną spędzali urlop w malowniczym miejscu we Francji, chcąc odpocząć trochę od medialnego zamieszania. Odkąd informacje o ich związku zostały potwierdzone w kwietniu 2020 roku, stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Między dyrektorem programowym TVN a aktorką zaiskrzyło już w 2019 roku, gdy wpadli na siebie podczas imprezy, która zamykała krakowski festiwal Off Camera. Do ich spotkania miał przyczynić się Piotr Woźniak-Starak.Edward Miszczak i Anna Cieślak to para, która już od dawna wzbudzała wielkie emocje w polskim show-biznesie. Wiele wskazuje na to, że zakochani postanowili przenieść swoją relację na kolejny poziom. W mediach pojawiły się informacje o zaręczynach dyrektora programowego TVN. Ania jest oszołomiona szczęściem, twierdzi źródło portalu Pudelek.pl.

ślub
23.04.2020 10:29 Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Tabloid ujawnił szczegóły

Ślub dyrektora stacji TVN Edwarda Mieszczaka i aktorki Anny Cieślak najprawdopodobniej się odbędzie. Jak zdradza tygodnik Na Żywo, para rozmawia już o ceremonii, ale powstrzymuje ją jedna ważna rzecz. Czy zakochani wyznają sobie wkrótce miłość na ślubnym kobiercu? Znamy szczegóły w tej sprawie. Ciekawi?Ślub na przekór wszystkim. O ich romansie plotkuje cała Polska. Para, którą dzieli 26 lat różnicy, postanowiła wziąć ślub. Długo nie było wiadomo, co kryje się za szczęściem Anny Cieślak. W końcu sekret, ujrzał jednak światło dzienne.

Na Wspólnej
14.04.2020 18:22 Gwiazda ”Na Wspólnej” spotyka się z Edwardem Miszczakiem? Młodsza aktorka miała zakochać się na zabój

Według informatorów jednego z portali, gwiazda serialu Na Wspólnej odnalazła szczęście w ramionach Edwarda Miszczaka. Choć sami zainteresowani strzegą swojej prywatności i unikają wspólnych wystąpień na ściankach, w kuluarach ponoć nie szczędzą sobie czułości. Na Wspólnej i Edwarda Miszczaka łączą nie tylko sprawy zawodowe. Jak ustalił Pudelek, pomiędzy gwiazdą serialu i dyrektorem programowym TVNu nawiązało się gorące uczucie, a mężczyzna miał skraść serce młodszej od siebie aktorki. Nie uwierzycie, która to piękność.

TVN
26.02.2020 17:07 Edward Miszczak komentuje sytuację w DDTVN: „Będą zmiany”. Był do bólu szczery

TVN i jego flagowy, śniadaniowy program przechodzą ostatnio widoczny kryzys. Kolejne wpadki prezenterów na wizji zostały bardzo negatywnie odebrane przez widzów. Czy dyrektor Edward Miszczak planuje przeprowadzić rewolucje w programie? Nie da się ukryć, że w telewizji TVN roi się ostatnio od spektakularnych wpadek. Potknięcia śniadaniowych prezenterów odbijają się głośnym echem także w Internecie. Część widzów była zdania, że powinni kategorycznie odejść z telewizji. Najpierw zamieszanie wokół materiału na temat członka południowokoreańskiego zespołu, później fala krytyki w kierunku Filipa Chajzera (na Facebooku powstał nawet apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji), a na końcu międzynarodowa wpadka Oscarowej relacji Kingi Rusin. Odbiło się to bardzo negatywnie na wizerunku całej stacji. Co zapowiada dyrektor?