Karol Strasburger wziął ślub! Jego wybranka jest młodsza o 37 lat i od dawna zajmuje się karierą prezentera. Uroczystość do samego końca udało się utrzymać w tajemnicy, a zakochani zadbali o jej kameralny charakter. Kim jest żona Karola Strasburgera, Małgorzata Weremczuk?

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk powiedzieli sobie tak 10 sierpnia 2019 roku. Zaproszeni goście do końca nie wiedzieli, gdzie odbędzie się wesele, a para młoda zamiast kwiatów poprosiła o datki na cel charytatywny. Żona prezentera wybrała piękną, ale niecodzienną stylizację.

Karol Strasburger: ślub wziął w tajemnicy

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk do ostatniej chwili nie zdradzali, że zamierzają się pobrać. Sam gwiazdor, pytany o ślub, nie udzielał jednoznacznej odpowiedzi, a nawet sugerował, że na razie o nim nie myśli. Para zna się od 10 lat, a ich relacja zaczęła się od głębokiej przyjaźni.

– Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej przyjaźni budowania razem tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe — pisała na Facebooku Małgorzata Weremczuk.

Jak podaje tygodnik Na żywo, wesele odbyło się w restauracji Noce i dnie, a elementy dekoracyjne miały biało-zielone barwy.Panna młoda postawiła też na jedwabną, zieloną, kwiecistą sukienkę projektu Doroty Goldpoint. Pan młody miał muchę i poszetkę uszyte z tego samego materiału.

Kim jest Małgorzata Weremczuk?

Małgorzata Weremczuk jest menedżerką gwiazd. Zajmowała się też wizerunkiem jednej z podwarszawskich restauracji. Lata temu poznała obecnego męża na ślubie Macieja Kuronia, którego karierą wtedy się zajmowała. Jest absolwentką logopedii na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie.

Kobieta jest trzecią żoną Karola Strasburgera. Po śmierci jego drugiej żony, Ireny, podtrzymywała go na duchu i dbała o sprawy zawodowe, które w tamtym czasie były dla niego przytłaczające. W 2017 roku sama się rozwiodła i wtedy poczuła coś więcej do prowadzącego Familiady. Choć para podzieliła się szczegółami na temat ślubu, to zastrzegła sobie, że nie chce udzielać już żadnych informacji na ten temat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Karol Strasburger
facebook.com/malgorzataweremczuk

Karol Strasburger jest już po trzecim ślubie!

Karol Strasburger
filmpolski.pl

Aktor i prezenter poślubił swoją menadżerkę, Małgorzatę Weremczuk. Gratulujemy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyna Wojciechowska o tragedii, która ją spotkała. „Długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego Rafał umarł”
  2. Michał Szpak wyznaje: „Zdarza się, że podrywają mnie faceci”. Wokalista zdradził szczegóły
  3. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Na ceremonii pojawiły się same znane twarze
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

Źródło: Na żywo

Poprzedni artykułKoniec z pozycją „69”. Teraz wśród wszystkich par króluje pozycja ”68”
Następny artykułMężczyzna próbował kopnąć bezbronnego psa. Wszystko zarejestrowała kamera
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.