Karolina Sztafa wzięła udział w 2. edycji rozrywkowego programu „Big Brother”. Dzięki swojej charyzmie i podejściu do życia została zapamiętana przez widzów. 21 listopada bieżącego roku w sieci pojawiła się tragiczna informacja, związana z odejściem uczestniczki. 

Karolina zmarła w wieku 35. lat. Doniesienia o śmierci spotkały się z masą smutku i kondolencji składanych w stronę najbliższych. Dopiero teraz wyszło na jaw, co było przyczyną śmierci tak młodej kobiety.

Uczestniczka „Big Brother” nie żyje

Program „Big Brother” zadebiutował na polskich ekranach w 2001 roku. Zniknął na kilka lat, by powrócić ze zdwojoną siłą. W 2. edycji reaktywacji reality-show wystąpiła m.in. Karolina Sztafa, która dała się zapamiętać widzom.

21 listopada b.r. w sieci pojawiła się smutna informacja. Przekazano wówczas, że Karolina Sztafa nie żyje. Kobieta zmarła w wieku zaledwie 35. lat i osierociła dwójkę dzieci.

Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę — napisała na Instagramie uczestniczka „Big Brother”, Anna Klimpel.

Przyczyna śmierci Karoliny Sztafy

Karolina Sztafa, będąc w programie wierzyła, że dojdzie do jego końca i ostatecznie zwycięży reality-show. Od samego początku, kiedy tylko pojawiła się w domu Wielkiego Brata, wzbudzała wiele kontrowersji. Tym samym zyskała zainteresowanie wśród widzów i wielu fanów.

Śmierć gwiazdy programu „Big Brother” poruszyła serca wielu, szczególnie, że pozostawiła na świecie córki oraz męża. Odejście w tak młodym wieku zawsze bywa trudne w zrozumieniu. Głos w sprawie postanowiła zabrać Ewa Kępys, która przekazała, że przyczyną śmierci miał być rak kości.

Kobieta w rozmowie z Plejadą przekazała również, że początkowo Karolina została źle zdiagnozowana, przez co leczenie nie przynosiło oczekiwanych rezultatów.

Z wiadomości, które otrzymałam, wiem, że Karolina zmarła na raka kości. Wcześniej podobno była źle zdiagnozowana i leczona na inną chorobę. Jeszcze 15 lipca była w dobrej formie — przekazała Plejada, cytując Ewę Kępys.

Karolina Sztafa
Fot. Beata Zawadzka/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło” plejada.pl