Kasia Cichopek ostatnio nie miała najłatwiejszego czasu. Nic dziwnego, że kiedy tylko może, cieszy się wiosną i ładną pogodą. Opublikowała dziś zdjęcia z Łazienek Królewskich w Warszawie, które miały pokazać miło spędzone popołudnie, ale w komentarzach wywołały burzę.

Gwiazda wyznała ostatnio, że choć w mediach społecznościowych postanowiła pokazywać miłe momenty codzienności, to nie jest jej najłatwiej (więcej TUTAJ). Tym razem także pokazała sielankowy widok.

Kasia Cichopek zamieściła zdjęcia, o które pokłócili się internauci

Choć od czasu rozstania z Marcinem Hakielem aktorkę spotkało wiele przykrości, jak ujawnienie nielegalnych rozmów jej i Macieja Kurzajewskiego (więcej TUTAJ), stara się ona cieszyć życiem.

W chwilach, kiedy dzieci przebywają z jej byłym partnerem, Cichopek chwali się stylizacjami, w jakich wychodzi na imprezy. Niejedna osoba może pozazdrościć jej figury i talentu do doboru kreacji (więcej TUTAJ).

I choć nie cichną plotki o jej romansie ze współprowadzącym program „Pytanie na śniadanie”, ona sama zdaje się być ponad to wszystko. Dziś jak zwykle opublikowała urocze zdjęcia w wiosennej stylizacji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Maj to mój ulubiony miesiąc w roku. Jest tak pięknie! Uwielbiam zapach bzu. I gofry – napisała gwiazda pod zdjęciami, na których pozuje na tle kwitnących krzewów lilaku i z apetytem wcina słodką przekąskę.

I choć w samych fotografiach nie ma nic kontrowersyjnego, w komentarzach pod nimi rozgorzała gorąca kłótnia. Jedna z internautek napisała, że aktorka wygląda super – i się zaczęło:

Ha ha ha, tylko wygląd, a pustosłowie. He he he, tylko lansuje się ciuchami i wyglądem – napisała złośliwie inna osoba.

Negatywny komentarz spotkał się z natychmiastową reakcją:

 No i dobrze, bo ma co pokazać.

– Pani emerytko, proponuję wylogować się z FB i zająć się wnukami.

– Marzy się być młodą i piękną, żal d*pę ściska.

– Dlaczego w pani wieku kobiety plują tak jadem? Życie się pani nie udało, jest pani sfrustrowana, niedoceniona, czy o co chodzi? Wstyd! – zareagowali internauci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić