Katarzyna Bujakiewicz z mężem zakochali się w sobie wiele lat temu, a nawet zdecydowali na dziecko. Mimo że ich związek był naprawdę poważny, zakochany dopiero niedawno wzięli sekretny ślub. Zanim nadszedł ten szczęśliwy dzień, fani zaczynali już powoli wątpić, czy aktorka i jej wybranek kiedykolwiek powiedzą sobie sakramentalne tak. Kim jest mężczyzna, który podbił serce gwiazdy serialu Na dobre i na złe?

Fani nie spodziewali się, że ten dzień kiedykolwiek nastąpi — Katarzyna Bujakiewicz z mężem postanowili sformalizować swój wieloletni związek. Chociaż zdążyli doczekać się dziecka, długo nie spieszyło im się do ołtarza. Jednak na początku bieżącego roku zdumieli telewidzów oświadczeniem, że… są już po sekretnym ślubie! Jak wyglądała ceremonia? Panna młoda wystąpiła w naprawdę niezwykłej kreacji, na którą odważyłoby się naprawdę niewiele pań. Narzeczeni wyglądali naprawdę szykownie! Udało im się zachować wszystko w sekrecie aż do samego końca. 

Katarzyna Bujakiewicz z mężem: gdzie wzięli ślub?

Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Maruszewski są parą już od wielu lat. Zakochani poznali się w Poznaniu, a w 2011 roku na świecie pojawiła się ich jedyna córka Aleksandra. Jak podaje plotek.pl, do zaręczyn pary doszło w Boże Narodzenie 2016 roku, jednak dopiero w marcu 2018 zdecydowali się wreszcie stanąć przed ołtarzem

Gdzie Katarzyna Bujakiewicz z mężem wzięli ślub? Jak ustalił portal gala.pl, para zorganizowała wesele w poznańskim hotelu Grażyny Kulczyk — Blow Up Hall 5050 Hotel. Co ciekawe, aktorka zrezygnowała z bieli i długiego welony, a w tym wyjątkowym dniu pojawiła się w ciemnej sukni wieczorowej. W rękach trzymała ogromny bukiet, złożony z białych tulipanów. Z kolei pan młody postawił na klasykę — garnitur i koszulę. Postanowił jednak odpuścić sobie krawat i muchę. 

Katarzyna Bujakiewicz z mężem trzymali plany w tajemnicy nie tylko przed telewidzami, ale nawet częścią przyjaciół i znajomych. Aktorka dopiero później podzieliła się z fanami i bliskimi swoim szczęściem, publikując na Instagramie zdjęcie ze ślubu z ukochanym. Internauci nie posiadali się z zachwytu! 

Kim jest Piotr Maruszewski?

Piotr Maruszewski jest specjalistą od reklamy. Wybranek aktorki ma własną agencję PM Interactive, zajmującą się prowadzeniem kampanii zasięgowych na portalach społecznościowych. Mężczyzna pochodzi z Poznania. 

Pomponik.pl dotarł do informacji, dlaczego Katarzyna Bujakiewicz z mężem ostatecznie zdecydowali się na ślub. W końcu aktorka wielokrotnie podkreślała, że nie czuje potrzeby sformalizowania związku i jest absolutnie pewna uczuć partnera. Jednak para uległa prośbom swojej córki Aleksandry, która nieustannie namawiała rodziców na zawarcie małżeństwa. Ostatecznie dziewczynce udało się dopiąć swego i doprowadzić mamę z tatą przed ołtarz.

Katarzyna Bujakiewicz z mężem tworzą zgodną i szczęśliwą parę. Jeszcze raz składamy im serdeczne gratulacje z okazji zawarcia związku!

ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY BUJAKIEWICZ Z MĘŻEM:

katarzyna bujakiewicz z mężem
fot. instagram.com @k.bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz z mężem mają siedmioletnią córkę Aleksandrę. 

katarzyna bujakiewicz z mężem
fot. instagram.com @k.bujakiewicz

Para wzięła ślub właśnie ze względu na swoją córkę. 

katarzyna bujakiewicz z mężem
fot. instagram.com @k.bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz z mężem trzymali swoje plany w ścisłej tajemnicy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w ciągu zaledwie 5 tygodni. Wiemy, jak to zrobiła
  2. Justyna Żyła w szczerym wyznaniu. „Rozpad mojej rodziny to było dla mnie najcięższe przeżycie”
  3. Katarzyna Cichopek pokazała dzieci! Helena i Adam są już naprawdę duzi
  4. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! „To moje pierwsze dziecko”
  5. W ciele kotki znajdował się przedmiot. Zdjęcie rentgenowskie wykazało przeraźliwą prawdę

źródła: pomponik.pl, gala.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułEugenia Cooney walczy z zaburzeniami odżywiania. Youtuberka opowiedziała o swoim leczeniu
Następny artykułRóżnica wieku w związku. Czy wiek może przeszkodzić w miłości?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.