Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Kobieta szeroko znana jest, poza prowadzonym przez nią programem Nasz nowy dom, z tego, że uwielbia zwierzęta, mieszka z całą menażerią i wiele mówi o ukochanych pupilach. Ostatnio jednak wypowiedziała się na dużo poważniejszy temat – opowiedziała bowiem o swoim własnym testamencie. 

Dziennikarka nie ukrywa, że coraz poważniej zaczyna myśleć o emeryturze. To może jeszcze nie plany, ale raczej świadoma kalkulacja. W końcu w którymś momencie w życiu każdego z nas nadejdzie ten moment, że będziemy musieli zadać sobie pytanie: co dalej? Jak się okazuje, Katarzyna Dowbor ma już wyklarowaną odpowiedź.

Katarzyna Dowbor: testament

Swój testament spisała już jakiś czas temu. Wówczas w mediach przez chwilę zawrzało, kiedy pojawiły się na jej temat nagłówki sugerujące, że większość swojego majątku przepisała ukochanym zwierzętom, a nie dzieciom. Zarówno Katarzyna Dowbor, jak i jej dzieci podeszli do tego z dystansem. 

Na jej Instagramie pojawiło się wówczas nawet zdjęcie, na którym jej syn trzyma gazetę Fakt, na której pierwszej stronie tytuł głosi:

— Testament Katarzyny Dowbor. Zapisała spadek psom i kotom! – dziennikarka oznaczyła na zdjęciu dzieci i skomentowała.

— Wybaczcie! Myślałam, że Fakt tego nie odkryje! Nie martwcie się jednak… Rozmawiałam z moimi „sierściuchami”, które postanowiły się z wami podzielić spadkiem!

Plany Katarzyny Dowbor na emeryturę

Dziennikarce zależy na jednym: nie chce być ciężarem dla swoich dzieci, które powinny, jak uważa, mieć szansę na życie swoim życiem, a nie zajmowanie się nią. W rozmowie z Życie na gorąco kobieta opowiedziała o innych swoich planach. Chce wraz z przyjaciółmi wybudować dom, w którym będą mogli zestarzeć się wspólnie! Czy to nie wspaniały pomysł?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna dowbor jamnik
fot. instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor opowiedziała o swoim testamencie.

katarzyna dowbor
youtube.com – RMF FM

Nie chce być ciężarem dla dzieci.

katarzyna dowbor
youtube.com – eOstroleka

Chce się zestarzeć z przyjaciółmi!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułNajlepsze fryzury do pyzatej twarzy. Możesz optycznie wyszczuplić buzię
Następny artykułMama poszła sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i natychmiast zaczęła nagrywać
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego