Katarzyna Figura schudła! Znana aktorka zrzuciła ponad 20 kilogramów i nie przypomina dawnej siebie. Co stoi za tą niezwykłą zmianą? Rygorystyczna dieta czy może ćwiczenia? Jedno jest pewne, aktorka przeszła spektakularną metamorfozę i wygląda jak milion dolarów.

Katarzyna Figura jest uosobieniem kobiecego seksapilu. Aktorka mimo swojego wieku wciąż zachwyca wyglądem. Mężczyźni marzą o takiej damie, a inne kobiety chcą wyglądać tak jak ona. Przez pewien czas Katarzyna Figura walczyła z dodatkowymi kilogramami. Niedawno aktorka pokazała się publicznie po spektakularnej matamorfozie – schudła ponad 20 kilogramów! Jak to zrobiła?

Metamorfoza Katarzyny Figury

Katarzyna Figura nigdy nie miała kształtów wychudzonej modelki z wybiegu. Aktorka była ikoną lat 90. Duże piersi, szerokie biodra i zmysłowe spojrzenie zapewniło jej miano największej filmowej piękności w Polsce. Bolesne rozstanie z mężem, drobne problemy zawodowe aktorki odbiły się nieco na zdrowiu i sylwetce gwiazdy. Aktorka nieco przytyła, mniej dbała o sobie. Katarzyna Figura tuż po rozstaniu z mężem postanowiła się przeprowadzić ze stolicy do Gdyni. To tam, jak sama przyznaje. Odnalazła swój azyl. Do przeprowadzki namówiła ją córką, jak się okazało był to strzał w dziesiątkę.

– Była ze mną Kaszmirka, która nie wyjechała na obóz taneczny razem z siostrą i właśnie ona powiedziała: „Mamusiu, my się musimy tu przeprowadzić”. To był taki pomysł po prostu intuicyjny, z serca. I ja to podjęłam – w ciągu kolejnych dni zaczęłam myśleć: „Boże, przecież to jest dokładnie to, czego ja chciałam”. Ja tutaj oddycham. – cytuje aktorkę Tele Magazyn.

Jak Katarzyna Figura schudła?

Kiedy aktorka już się przeprowadziła do Gdyni, a jej życie stało się bardziej spokojne postanowiła zawalczyć o swoją sylwetkę. Katarzyna Figura schudła ponad 20 kilogramów. Jak to zrobiła? Nie było wcale łatwo. W rozmowie z dwutygodnikiem Przyjaciółka zdradziła, w jaki sposób udało jej się przejść tak spektakularną metamorfozę.

Patentem aktorki na idealną figurę są regularne ćwiczenia i zrównoważona dieta ułożona specjalnie dla niech przez dietetyka. Aktorka ze swojego meny wyeliminowała węglowodany (pieczywo, ryż, kasze, ziemniaki, makaron) oraz większość cukrów (owoce). Jadła tylko warzywa, ryby, chude mięso i owoce morza. Nie było wcale łatwo, lecz na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po kilkunastu tygodniach aktorka zaczęła tracić zbędne kilogramy, a po kilku miesiącach jej waga pokazywała 20 kilogramów mniej. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Gratulacje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Figura schudła
instagram.com/annaparol

Katarzyna Figura kilka lat temu przeprowadziła się ze stolicy do Gdyni. Po traumatycznym rozwodzie właśnie nad polskim morzem odnalazła spokój.