Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest wielokrotnym mistrzem świata. Aktorka wspiera go na każdym kroku
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 07.01.2019 17:12

Katarzyna Skrzynecka Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka Marcin Łopucki to od wielu lat mąż aktorki. Jak się okazuje partner aktorki to Mistrz Świata w kulturystyce. Mężczyzna może pochwalić się sporymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej. Kim jest Marcin Łopucki?

Katarzyna Skrzynecka Marcin Łopucki to szczęśliwy związek. 48-letnia aktorka wyraża podziw i dumę ze swojego męża. Ten obronił tytuł mistrza dwa lata z rzędu. Dieta i treningi dostarczyły mu wielu sukcesów. Jak wygląda mąż Katarzyny Skrzyneckiej?

Katarzyna Skrzynecka: Marcin Łopucki to miłość jej życia

Katarzyna Skrzynecka od wielu lat pozostaje w związku z małżeńskim z Marcinem Łopuckim. Para jest ze sobą już od 2007 roku, a w 2011 urodziła im się córka. Marcin Łopucki ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku, które są już dorosłe. 44-letni kulturysta zdobył właśnie kolejne sukcesy w sporcie na arenie międzynarodowej.

Żona Katarzyna nie ukrywała podziwu i pokazała w wywiadach oraz na mediach społecznościowych, jak bardzo jest dumna ze swojego męża:

– Jestem zawsze ze swojego męża bardzo, bardzo dumna. Zawsze się wzruszam, zawsze mam oczy pełne łez radości, kiedy widzę relację z ogłoszenia zwycięzców, kiedy widzę koronację, złoty medal zawieszany na jego szyi, a to wszystko tylko dlatego, że tylko my najbliższa rodzina, wiemy, jak on ciężko na to pracuje (…) trzeba być naprawdę facetem z jajami i mieć ogromnie silny charakter, żeby się nie złamać — powiedziała Katarzyna Skrzynecka dla fakt24.pl

Kim jest Marcin Łopucki?

Mąż Skrzyneckiej ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Bydgoszczy. Jak wspomina Skrzynecka dla Faktu, pasja do sportu towarzyszyła zawsze jej mężowi. Restrykcyjna dieta i ciągłe treningi zostały ukoronowane.

Mąż po raz kolejny zdobył zloty puchar na mistrzostwach Polski, więc obronił tytuł mistrza Polski już po raz kolejny. Tydzień później startował w bardzo prestiżowych zawodach Grand Prix PEPA (…) na tych zawodach, również drugi rok z rzędu, złoty medal i zachwalę drugi złoty medal w kategorii Open, więc ja nie wiem, to trzeba być naprawdę jakimś monsterem, żeby dawać radę zwyciężać tak wspaniałe nagrody — powiedziała Skrzynecka dla fakt24.pl

Sam Łopucki pochwalił się osiągnięciami na swoim Instagramie i napisał — I tak właśnie kończę rok! Zdobyłem Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej i wygrałem kategorię Open!!! Obroniłem oba tytuły z zeszłego roku. Ale za każdym razem jest takie samo wzruszenie! Jestem czterokrotnym mistrzem świata.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

ZOBACZ GALERIĘ:

Marcin Łopucki od 2007 roku jest w związku z Katarzyną Skrzynecką.

W 2017 kulturysta zdobył tytuły Mistrza Polski i Mistrza Świata Ligi Masters.

Odniósł także zwycięstwo na OPEN 2017 Champion of Campion.

Katarzyna Skrzynecka jest dumna ze swojego męża i często podkreśla to w wywiadach oraz na własnych mediach społecznościowych.

Mariusz Łopucki w 2018 roku powtórzył swój sukces i wygrał dwa złote medale podczas mistrzostw w Barcelonie.

2. Girl power i kobieca solidarność to pusty frazes? Najnowsze wyniki badań zaskakują!