Kinga Duda do samego końca ukrywała jedną, bardzo ważną rzecz. Jednak mimo wszelkich starań, media odkryły największy sekret córki prezydenta Andrzeja Dudy, a kiedy już ujrzał on światło dzienne, wielu ciężko było w to uwierzyć. Dlaczego 25-latka postanowiła milczeć w takiej sprawie? Wszystko się wydało. 

Kinga Duda od dłuższego czasu znajduje się w centrum zainteresowania mediów, które śledzą jej każdy krok. Teraz portal Fakt.pl odkrył sekret córki prezydenta. 25-latka chciała go zachować do samego końca.

Kinga Duda: sekret córki prezydenta

Portal Fakt.pl postanowił wyjawić sekret córki prezydenta Polski. Kiedy Kinga Duda wróciła z Londynu na ostatnie momenty trwania kampanii prezydenckiej, wszystkie oczy zwróciły się w jej stronę. Następnie wiele mówiono o tym, że 25-latka już zostanie przy boku rodziców. Teraz jednak wyszło na jaw, co naprawdę robiła w Wielkiej Brytanii.

Największy sekret Kingi Dudy został rozwiązany. Choć córka Andrzeja Dudy ukrywała go do samego końca. Teraz kiedy już wszystko jasne, wielu nie dowierza, a jeszcze inni zastanawiają się, czemu tyle czasu milczała. Kiedy trzy miesiące po rozpoczęciu pracy w Warszawie Kinga Duda zrezygnowała z posady i wyleciała za granicę, pojawiły się słuchy o stażu w jednej z londyńskich kancelarii. Wszystko wyszło na jaw.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Gdy na salę weszła Agata Duda, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?
  2. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli

Co robiła Kinga Duda?

Kinga Duda postanowiła zrezygnować z pracy w Polsce, by dalej rozwijać się zawodowo, a dzięki wyróżnieniu w międzynarodowym konkursie mogła wyjechać do Londynu. Gdzie? Pięć miesięcy od rozpoczęcia stażu, Kina Duda w końcu ogłosiła, co takiego robiła w Wielkiej Brytanii. 

Jak poinformował Fakt.pl, 25-latka ogłosiła, ze przez ten czas odbywała staż w jednej z najlepszych kancelarii w Europie, czyli WilmerHale.

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

Kinga Duda
fot. EASTNEWS
Kinga Duda- EA
Piotr Molecki/East News

Kinga Duda, chyba wolała zatrzymać tę informację dla siebie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W nocy media obiegła dobitna wiadomość. Dariusz Piontkowski przestał ukrywać prawdę, tysiące Polaków zawiodło się
  2. Uwaga: numery telefonów, na które bezwzględnie nie oddzwaniaj. Nawet jeden może pozbawić cię fortuny
  3. Kim naprawdę jest Agata Duda? Nikt się nawet nie domyślał, kto zawsze stoi u boku Prezydenta
  4. Kuba Wojewódzki o Beacie Tadli: ”Cierpi na nieuleczalną chorobę”. Jak mógł ją tak obrazić?
  5. Przed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientów

źródło: fakt.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.