Kinga Duda wyznała rodzicom ważną wiadomość. Oboje są z niej bardzo zadowoleni. Córka prezydenta postanowiła spełnić wielkie marzenie ojcu i matce. O zmianach w życiu prezydentówny poinformował jej dziadek Jan Duda w rozmowie z Super Expressem.

Kinga Duda od początku działalności politycznej ojca unikała rozgłosu medialnego. Zrezygnowała z przeprowadzki do Pałacu Prezydenckiego, przyjęła także trzymiesięczny staż w kancelarii w Londynie. Teraz jest już wśród najbliższych, właśnie czeka ją wielka zmiana. Dziadek prezydentówny przekazał radosne informacje. Rodzice są wniebowzięci. 

Kinga Duda zostaje w Polsce?

Córka Andrzeja Dudy przyjechała do Polski dopiero na ostatni wieczór wyborczy swojego ojca. Wiele osób dopatrywało się, że prezydentówna dystansuje się od swojej rodziny, nie zgadzając się z poglądami swojego taty, czemu dała delikatny wyraz podczas swojej przemowy na wieczorze prezydenckim.

Na szczęście rodzice będą bardzo zadowoleni z decyzji, jaką właśnie podjęła. Jej dziadek w rozmowie z Super Expressem przyznał:

-Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie.

  1. Bogacz skompromitował się na stacji benzynowej. Nagranie podbija internet
  2. „Syn Jacka Kurskiego zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam 9 lat”. Zatrważające doniesienia Gazety Wyborczej, śledztwa dwukrotnie umarzano
  3. Porażające odkrycie w Gdańsku. Wykopano 14 ludzkich szkieletów, eksperci są już na miejscu

Kinga Duda w końcu w Polsce

Dziadek Kingi Dudy dodał jeszcze w trakcie wywiadu, że bardzo się cieszy, iż jego kochana wnuczka postanowiła zostać w Polsce. Cała rodzina stęskniła się bardzo za Kingą. Na początku epidemii Andrzej Duda przyznał, że bardzo tęskni za córką, która nawet w tak trudnym czasie zdecydowała się zostać w Londynie.

Kinga Duda osiągnęła ogromny sukces. Już jako 25-latka może pochwalić się sporym doświadczeniem w dziedzinie prawa. Jej decyzja o pozostaniu w Polsce ucieszy rodziców, ale sprawi, że uwaga mediów znów będzie zwrócona w jej stronę. W rodzimym kraju, będąc córką prezydenta, nie będzie miała możliwości zachowania anonimowości tak jak w Londynie. Prezydentówna już musi się zmierzyć z ogromną krytyką osób publicznych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga Duda
fot. EASTNEWSKinga Duda – EA@ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Córka prezydenta postanowiła aplikację zrobić w Polsce.

KINGA DUDA
Fot. Piotr Molecki/East News

Wypowiedź Kingi wygłoszona podczas wieczoru wyborczego swojego ojca 12 lipca była szeroko komentowana przez media.

kinga duda
Fot. Jan Bielecki/East News

Od początku kariery politycznej swojego taty prezydentówna dystansowała się od mediów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dorota Szelągowska pochwaliła się swoją kuchnią. Fani podzieleni, mają 1 poważny zarzut
  2. Straszne odkrycie w polskim jeziorze. Spędzał tam wakacje z rodziną
  3. Chciała dać synowi ważną lekcję. Po wszystkim zadzwonił na policję, siostra pokazała nagranie
  4. Gwiazdor „M jak Miłość” pokazał nietypowe zdjęcie. Rzadko pozwala sobie na tyle, tym razem zrobił wyjątek
  5. Marta Kaczyńska pokazała prywatne zdjęcie ze ślubu swoich rodziców. „Podobno tańczyli do rana”
  6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak

źródło: plotek.pl, dorzeczy.pl


 

 

 

Poprzedni artykułDieta ketogeniczna – dlaczego warto jej spróbować?
Następny artykułSzczoteczka soniczna do zębów – dlaczego warto jej używać?
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.