Kinga Duda dostała od swojej mamy wyjątkowe zadanie, które tylko ona jest w stanie wykonać, jako jedna z najbardziej zaufanych osób w jej gronie. Na barkach córki pary prezydenckiej spoczywa wielka odpowiedzialność. Tym razem czeka ją poważny sprawdzian, czy Kinga podoła?

Kinga Duda w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami. Wybory prezydenckie sprawiły, że nie tylko jej ojciec, ale cała rodzina prezydencka była w centrum zainteresowania mediów. Tym razem czeka na nią kolejne zadanie, które powierzyła jej sama Pierwsza Dama.

Kinga Duda dostała bardzo odpowiedzialne zadanie

Agata Duda jako pierwsza dama każdego dnia ma dość napięty grafik, dlatego tym razem postanowiła powierzyć jedno ze swoich obowiązków córce. Kinga Duda jako jedna z niewielu zaufanych osób w jej gronie będzie musiała poradzić sobie z ważnym sprawdzianem.

Jak przekazał magazyn Na Żywo, Kinga przyrzekła mamie, że pomoże jej w jednej rzeczy. Chodzi mianowicie o urządzenie ich apartamentu w Krakowie. Para prezydencka dokonała zakupu mieszkania już dwa lata temu, a wygląda na to, że jego wnętrza wciąż pozostają niedokończone.

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Wkrótce w skrzynkach wielu Polaków pojawi się oficjalny list. Będziemy musieli wyznać wszystko
  3. Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół

Kinga Duda poradzi sobie?

Kinga Duda zrobiła rodzicom wielką niespodziankę swoim powrotem do kraju. Jak widać, Agata Duda zadbała o to, aby jej córka się nie nudziła w ojczyźnie. Portal se.pl przekazał, że Kinga będzie musiała kontrolować na bieżąco postęp prac w ich krakowskim mieszkaniu.

Myślicie, że Kinga Duda sprawdzi się w takiej roli? Trzymamy za nią kciuki. Wierzymy, że młoda kobieta ma dobry gust, który spodoba się wszystkim, a wnętrza mieszkania będą zachwycać.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kinga Duda
fot. EASTNEWS
Kinga Duda – EA
@ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kinga Duda będzie musiała zmierzyć się z poważnym zadaniem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  2. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
  3. Matka czwórki dzieci zginęła dramatyczną śmiercią. Wszystko przez spacer z psami
  4. Wielu nie ma pojęcia, co 23 lata temu zrobiła Jolanta Kwaśniewska. Nie widziała innej możliwości
  5. Nie żyje niemowlę, rodzice zatrzymani. Polskę obiegły tragiczne informacje
  6. Widzisz na swoich dłoniach literę X? Dobrze się przypatrz, sprawa jest poważna

Źródło: se.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.