Lelum.pl

Gwiazda „Klanu” spodziewa się dziecka? Jej wpis nie pozostawia wątpliwości

2 Sierpnia 2019

Autor tekstu:

Robert Głowacki

Klan to telenowela Telewizji Polskiej, która już od ponad 22 lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Kaja Paschalska od samego początku serialu wciela się w rolę Oli Lubicz, czym udało jej się zyskać ogromną sympatię telewidzów. Aktorka jest również aktywna w mediach społecznościowych i właśnie tam zasugerowała swoim fanom, że już niedługo zostanie mamą. Aktorka zamieściła wpis, który nie pozostawia wątpliwości.

Kaja Paschalska: Klan był jej furtką do kariery

Klan to serial, który budzi wiele emocji także wśród Internautów. W sieci nie brakuje memów i żartów z produkcji, mimo to ta ma się świetnie i już 22 rok z rzędu gromadzi miliony widzów przed telewizorami, a Kaja Paschalska od samego początku istnienia kultowej telenoweli wciela się w Olę Lubicz. Na początku swojej kariery aktorskiej próbowała swoich sił także w muzyce, wydała nawet płytę, niestety Paschalska nie zrobiła spektakularnej kariery muzycznej. Od tamtej pory Kaja skupia się na graniu w serialu Klan i na swoim życiu prywatnym.

Kaja Paschalska jest w ciąży?

Obecnie Kaja Paschalska jest związana z raperem-Tomaszem „VNM-em” Lewandowskim, jednak niespecjalnie afiszuje się ze swoim związkiem w mediach. Tym razem zrobiła wyjątek i zamieściła romantyczne zdjęcie z partnerem, jednak nie zdjęcie, a opis wzbudził najwięcej emocji i domysłów wśród jej fanów. Czyżby gwiazda spodziewała się swojego pierwszego dziecka?

– Hamakowanie chwilowo się skończyło. Koniec tego miesiąca pod znakiem sprzątania-w szafach i w głowie. Segreguję, wyrzucam, odkurzam. Zapomniane pomysły, niezrealizowane plany a bardziej przyziemnie-tonę niepotrzebnego badziewia, które z roku na rok uparcie się odnawia. Poczucie ładu-przestrzeń na NOWE – napisała pod postem.

Fanów najbardziej frapuje przestrzeń na nowe, o której wspomina pod koniec Paschalska. W komentarzach rozmyślają o nowym projekcie zawodowym, jednak zdecydowana większość myśli, że chodzi o nowego członka rodziny bądź ślub. Do tej pory aktorka nie powiedziała nic więcej na ten temat, jednak tylko jak to zrobi z pewnością was o tym poinformujemy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KLAN

Kaja Paschalska zasugerowała fanom, że jest w ciąży.

kLAN

Do 1997 roku występuje w serialu: Klan.

kLAN

Wcześniej próbowała swoich sił jako wokalistka.

ZOBACZ TEŻ:

Tagi:

Robert Głowacki

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Leszek Pniaczek. Miał 59 lat, tragiczne wieści o aktorze z "Klanu"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Przykry widok na grobie Marka Perepeczki. Niestety, świeci pustkami

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ksiądz Kazimierz Orzechowski został duchownym przez zawód miłosny. Smutna prawda

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Bracia Mroczek zbankrutowali? Zarabiają krocie, a media podają, że zostali bez pieniędzy

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutek Ewy Farnej, usłyszała wyzwiska o wyglądzie. "Jak dwa tiry, jak ponton z ośmioma brodami"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Zna go cała Polska, poznajesz kto jest na zdjęciu? Wyszło, co go łączy z Michałem Szpakiem

Czytaj więcej >