Jedna z najpopularniejszych projektantek mody, Vera Wang zdradziła swój sekret na zachowanie młodzieńczego wyglądu i nastoletniej sylwetki. 71-latka w ogóle nie wygląda na swój wiek, a wiele kobiet może jej pozazdrościć. Kobieta używa czterech prostych sposobów, a jednym z nich jest… wódka.

Vera Wang zasłynęła dzięki projekcji sukni ślubnych. Kobieta ma na swoim koncie mnóstwo własnych projektów, z których korzystało wiele celebrytek z całego świata. Jednak znacznie większą uwagę przyciąga jej młodzieńczy wygląd.

Vera Wang sekret młodzieńczego wyglądu

To, że w jej kreacjach pokazywały się największe gwiazdy Hollywood i nie tylko, to jedynie pikuś przy tym, jak 71-letnia Vera Wang potrafi zadbać o samą siebie. Kobieta, którą wielu nazwałoby w podeszłym wieku wygląda, jak nastolatka. Na pierwszy rzut oka można uznać, że mamy do czynienia z 20-latką.

Nic dziwnego zatem, że mnóstwo ludzi, w szczególności kobiet zastanawia się, co jest tak wielkim sekretem utrzymania młodzieńczej sylwetki przez znaną kobietę. Projektantka, widząc, że wielu internautów interesuje się jej sekretem postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Z pozoru wygląda to całkiem łatwo, jednak niekoniecznie może zadziałać na wszystkich.

Jej tajemnicą nie są żadne operacje plastyczne lub wysiłek fizyczny. Vera sama przyznaje, że nie lubi się przeciążać, a jedyny sport, jaki uprawia to golf. Chodzi tutaj bardziej o rzeczy, które można bez problemu wykonywać na co dzień. Okazuje się, że młodzieńczy wygląd zawdzięcza swojej pracy, dużej ilości snu, unikaniu promieni słonecznych, a także – ku zdziwieniu wielu ludzi – koktajlom z wódką.

Nie polecamy jednak tej metody – wiele kobiet doskonale wie, że alkohol może fatalnie wpływać na cerę, a to jedne z najmniejszych konsekwencji. Vera Wang musi mieć wyjątkowy organizm.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia, by dowiedzieć się, że to, o czym mówi, jest najszczerszą prawdą. Kobieta dosłownie oszukuje prawa natury, a jej sylwetka, to najlepszy tego argument.

Kim jest Vera Wang?

Vera Wang to pochodząca z Chin, a na co dzień mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Miami projektantka mody. Jej dużą pasją, jest nie tylko wykonywana praca, ale także regularny kontakt z ludźmi.

W tym celu bardzo często i aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie dzieli się tajnikami swojej pracy, nadchodzącymi projektami, a także sekretami jej młodzieńczego i wyjątkowego wyglądu.

Pod prawie każdym zdjęciem, na którym znajduje się ona sama można spotkać pytania internautów, w których zastanawiają się, jak robi to, że w dalszym ciągu wygląda tak młodo i pięknie.

Co ciekawe, gwiazda dodaje, że poza wyżej wymienionymi sekretami wcale nie odmawia sobie takich przyjemności jak: chipsy, pączki, czy pizza. Trzeba przyznać, że jej metabolizm jest naprawdę wyjątkowy. Niejedna z nas przekonała się, że takie metody mogą mieć zupełnie odwrotny skutek.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang)

Vera Wang ma 71 lat, a wygląda, jak nastolatka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang)

Projektantka mody nie lubi odmawiać sobie luksusów, a za jeden z sekretów jej młodzieńczego wyglądu, jest koktajl z wódką.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl