Kogel-Mogel to klasyk wśród hitów polskiego kina. Ludzie z radością wspominają losy rodziny Wolańskich i ich znajomych. Całkiem niedawno powstała trzecia część hitowej produkcji, jednak w całkowicie innym stylu. Wielu ludzi zastanawia się, co słychać u Piotrusia, filmowego syna Państwa Wolańskich. Dzisiaj ciężko uwierzyć jak potoczyły się jego losy. Prawda jest zaskakująca.

Marian no zrób coś!, To dziecko chciało mnie zabić!, Inaczej pójdziesz do przedszkola i znowu będą Cię przywiązywać do kaloryfera! – To tylko część cytatów z popularnej serii filmów Kogel-Mogel. Szczególną uwagę należy zwrócić na ostatni przytoczony. Skierowany był on do małego bohatera filmów, Piotrusia. Zastanawiacie się co dzisiaj u niego słychać?

Kogel-Mogel Piotruś

Losy Państwa Wolańskich swojego czasu były jednym z najpopularniejszych tematów omawianych przez fanów polskiego kina. Dzieło reżysera Romana Załuskiego pojawiło się na ekranach w roku 1988 i zapoczątkowało nową serię filmów pt. Kogel-Mogel. Wstępnie miały one pojawiać się regularnie, jednak od momentu premiery drugiej części w 1989 roku zdecydowano o zaprzestaniu produkcji. Dopiero 30 lat później reżyser Kordian Piwowarski postanowił stworzyć trzecią część popularnego filmu.

Od momentu pojawienia się pierwszej części, niezmiennie za scenariusz odpowiada popularna polska scenarzystka Ilona Łepkowska, która odpowiedzialna jest m.in. za scenariusz dłuższej części serialu M jak Miłość. Do dzisiaj ludzie zastanawiają się, co słychać u aktorów polskiej trylogii filmowej. Jedną z takich postaci jest syn Państwa Wolańskich, Piotruś.

  1. Iza z ”Królowych życia” miała wypadek. Widok rozbitego auta poraża, rodzina jest wstrząśnięta
  2. Więzienie nie jest jedynym dramatem Tomasza Komendy. Ujawniono, że po wyjściu na wolność nieludzko go wykorzystywano
  3. Daniel: ”Spotykam się tylko z dziewczynami z rozbitych rodzin. Za odrobinę czułości robią rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”

Co słychać u Piotrusia z filmu Kogel-Mogel?

Wielu widzów żyło w przekonaniu, że w rolę małego Piotrusia wcielał się Michał Koterski, syn znanego reżysera Marka Koterskiego. Prawda jest całkowicie inna. W rolę Piotrusia nie wcielał się Michał, a Maciej Koterski, czyli jak podaje se.pl, kuzyn popularnego Miśka. 

Portal podaje, że Maciej mieszka w Wielkiej Brytanii i nie ma żadnych doświadczeń filmowych, z wyjątkiem roli w Koglu-Moglu. Nie udziela się także medialnie i nie ma nic wspólnego z show-biznesem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kogel Mogel
fot. kadr z filmu „Kogel-Mogel”

Od premiery filmu Kogel-Mogel minęło już ponad 30 lat.

kogel-mogel
for. kadr z filmu kogel-mogel

Widzowie uwielbiali niesfornego Piotrusia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W końcu przerwali milczenie. Zdradzili całą prawdę o pandemii
  2. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon
  3. Kto pamięta zimę stulecia? Elektryzujące zdjęcia z czasów PRL
  4. Tomasz Dedek obchodzi dziś 63. urodziny. Czego życzycie aktorowi?
  5. Komunikat ministerstwa w sprawie nowo narodzonych dzieci. Rodzice mają 21 dni
  6. Miny Lecha Wałęsy mówią wszystko. Pokazał co dają mu do jedzenia, współczujecie?

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułKto pamięta zimę stulecia? Elektryzujące zdjęcia z czasów PRL
Następny artykułPamiętacie Stadion Dziesięciolecia? Tłumy przyjeżdżały z całej Polski
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.