Koty postanowiły zaopiekować się chorym szczeniaczkiem, którego właściciel przyniósł pod ich dach. Zdjęcia, które wrzucił do sieci mężczyzna, chwytają za serce. Zastanawiałaś się kiedyś, co to znaczy żyć jak pies z kotem? Okazuje się, ze wbrew wszelkim pomówieniom… oznacza to żyć w zgodzie i przyjaźni. Kadry, które jakiś czas temu obiegły Internet, są tego najlepszym dowodem.

Pies i kot od dawien dawna uznawani są za największych rywali. Oprócz tego, że są przedstawicielami dwóch zupełnie różnych ras, mają inne usposobienie, a walka o zainteresowanie i przychylność właściciela prawdopodobnie płynie w ich krwi. Coraz częściej jednak okazuje się, że wbrew wszystkiemu zwierzaki te mogą zostać najlepszymi i nierozłącznymi przyjaciółmi. Tak też właśnie tym razem.

Koty zajęły się poszkodowanym szczeniakiem

Nicolas, ponieważ tak nazywa się piesek, do domu nowego właściciela trafił, gdy miał zaledwie 1 tydzień. Mężczyzna uratował go przed pewną śmiercią. Matka czworonoga urodziła aż 8 szczeniąt. Kiedy jej pociechy przyszły na świat, by przetrwać… zaczęła je zjadać. Suczka zdążyła pożreć 3 z nich, kiedy zauważona została przez pewnego psiego bohatera. W chwili, gdy ją dostrzegł, zaczynała podgryzać nóżkę Nicolasa.

Mężczyzna w mgnieniu oka zabrał od niej zwierzaka i przygarnął pod swój dach. Pierwsze obawy pojawiły się dość szybko, ponieważ przypomniał sobie o swoich kotach, które niekoniecznie lubią zmiany. W jego głowie zaczęły rodzić się same czarne myśli.

Zdjęcia chwytają za serce

Dość szybko zrozumiał, że jego obawy i wątpliwości były zupełnie niepotrzebne. Być może zabrzmi to niewiarygodnie, ale koty postanowiły uratować i zaopiekować się nowym członkiem rodziny.

-Był bardzo mały i bez matki, która by się nim opiekowała. Z powodu kontuzji nie miał dobrych rokowań.Ale po kilku dniach całodobowej opieki z dużą pomocą moich kotów i moich 5 innych psów, zmienił się w uroczego psa. Chciałem więc pokazać odrobinę naszego wspólnego życia- napisał psi bohater.

Mężczyzna może być naprawdę dumny ze swoich zwierzęcych domowników. Zachowanie kociaków jet godne podziwu, a ich poczynana chwytają za serce. Nic dziwnego, że zdjęcia, które jakiś czas temu obiegły sieć, stały się prawdziwym hitem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Koty
facebook.com

Mężczyzna uratował szczeniaka przed pewną śmiercią.

Koty
facebook.com

Koty zachowały się w niewiarygodny sposób.

Kotu
facebook.com

Zwierzaki postanowiły go uratować.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Pies tkwił w drzewie przez 50 lat. Gdy pracownicy go dostrzegli, przeżyli wstrząs
  3. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  4. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  5. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.