Królowe Życia: Jacek Wójcik pojawia się zawsze przy boku Dagmary Kaźmierskiej. Wygląda na to, że poza Edzią, mężczyzna odgrywa ogromną rolę w życiu ulubionej królowej. Kim w rzeczywistosci jest przyjaciel Dagmary?

Królowe Życia to jeden z najbardziej znanych programów stacji TTV. Kolorowi i kontrowersyjni bohaterowie przyciągają przed telewizory tłumy! Bezsprzecznie jedną z najbardziej lubianych bohaterek reality show jest niezwykle charyzmatyczna Dagmara Kaźmierska, która na ekranie niezwykle często pojawia się z Jackiem. Co wiemy o mężczyźnie? 

Kim jest Jacek Wójcik?

Jacek Wójcik to najlepszy przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej, gwiazdy programu, znają się od lat, a widzowie kochają oglądać ich w duecie. Na co dzień Jacek mieszka w Kłodzku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Mężczyzna zajmuje się renowacją obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i jest artystą plastykiem. 

Królowe Życia: Jacek Wójcik dał się poznać w programie jako niezwykle barwna postać. Mężczyzna towarzyszy królowej podczas wyjazdów, codziennych sytuacji, jak i pomaga jej prowadzić interes. Pod koniec 5. sezonu programu oświadczył się Dagmarze, ta jednak odrzuciła jego zaręczyny. 

Dagmara Kaźmierska: przeszłość gwiazdy nie była kolorowa

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej pozostawia wiele do życzenia. Kobieta prowadziła klub Heidi, który tak naprawdę był agencją towarzyską. Uczestniczka programu Królowe Życia prowadziła nielegalny interes przez cztery lata. Z informacji, jakie podała Prokuratura Okręgowa w Świdnicy, działalność przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej. Celebrytka na kilkanaście miesięcy trafiła do więzienia. Jak widać, to doświadczenie zmieniło życie kobiety i gwiazda na dobre zerwała z kryminalną przeszłością. Dziś żyje inaczej i jest ulubienicą widzów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
Screenshot TTV, YouTube

Królowe Życia: Jacek Wójcik oświadczył się Dagmarze pod koniec 5 sezonu programu, ta jednak odrzuciła jego propozycję. 

królowe życia
onstagram.com/queen_of_life_77

Dagmara i Jacek spędzają razem każdą wolną chwilę. Czy to tylko przyjaźń?

królowe życia
onstagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska to prawdziwa diva! Jej stylizacje potrafią wprawić w osłupienie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków

źródło: eska.pl

Poprzedni artykuł„Moja siostra ma 3 dzieci. Żyje z 500+ i alimentów od byłego. Powiedziała, że praca jej się nie opłaca”
Następny artykułOwczarek niemiecki i mały chłopiec. Rodzice byli poruszeni, gdy odkryli, co razem robią
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.