Królowe życia to program pełen emocji i dostarczający wielu wrażeń swoim fanom. W ostatnim czasie coraz częściej dochodzi tam do bardzo ciężkich momentów. Tym razem nie było inaczej. Jedna z uczestniczek programu Iza miała wypadek samochodowy. Auto wygląda dramatycznie. To już drugi wypadek gwiazdy, która boi się, że Eliza może zostać bez mamy.

W programie Królowe życia coraz częściej dochodzi do przykrych sytuacji. Najpierw Polskę obiegła informacja o utracie nienarodzonego dziecka przez Edzię, a teraz zdarzyło się to. Iza miała wypadek samochodowy. Cała sytuacja wyglądała bardzo źle. Gwiazda programu jest przerażona.

Iza z programu Królowe życia miała wypadek

Niedawno na oficjalnym kanale stacji telewizyjnej TTV na Facebooku pojawiło się krótkie nagranie, którego bohaterką była Iza z Królowych życia wraz z rodziną. Wideo nie należało do najprzyjemniejszych. Widać na nim jak jedna z Królowych siedzi na fotelu pasażera, auto prowadzi jej mąż Patryk, a z tyłu zapięta pasami jest jej córka Eliza.

Jako pierwszy na nagraniu odzywa się Patryk, mówiąc do córki:

– Elizka, tylko żebyś się nie przeraziła, jak zobaczysz samochód.

Po tym widać stojącego na lawecie rozbitego Mercedesa, którym wcześniej poruszała się Iza. Zrozpaczona kobieta chwilę później opuściła pojazd, którym zajechali na miejsce zdarzenia.

  1. Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy Polacy znają osoby z fotografii, poznajecie ich?
  2. Wielka gwiazda TVP nie pozostawia złudzeń. Mówi o „piątce Kaczyńskiego” i następnym ruchu
  3. Wszystko zacznie się lada moment. Przestrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwem, pilne wieści z zachodu Polski

Boję się, że Eliza może zostać bez mamy

Mercedes wyglądał fatalnie. Iza najprawdopodobniej bardzo mocno uderzyła w stojący po prawicy auta obiekt, ponieważ cała przednia prawa strona pojazdu była rozbita. Jak można się dowiedzieć z filmu, to już drugi samochód, w którym Iza miała nieprzyjemne zdarzenie:

– To już jest drugie auto, nawet się podśmiechiwałam, że do trzech razy sztuka, ale lepiej nie krakać i odpukać – opowiadała Iza.

W głosie gwiazdy wyraźnie słychać przejęcie i powagę. W pewnym momencie wyraziła swoją obawę przed ewentualnymi, przyszłymi wypadkami:

–  Bo tak naprawdę człowiek potrafi mieć przeróżne myśli w głowie, że Eliza może zostać sama, bez mamy – mówiła przerażona Iza.

Wypadek wyglądał dramatycznie, jednak na szczęście gwiazda wyglądała na całą i zdrową.

ZOBACZ WIDEO:

Iza z programu Królowe życia miała wypadek samochodowy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa, wielka akcja Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy każdego, trzeba wiedzieć
  2. W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną w lesie. Nie znaliśmy prezydenta od tej strony
  3. Niedźwiedzie polarne mogą wyginąć w ciągu 80 lat. Wszystko w naszych rękach
  4. Porażające wiadomości z polskiej wsi. Znaleźli zwłoki, policja przekazała wstrząsające fakty
  5. „Familiada” świętuje 26 urodziny, oglądacie? Pamiętacie kultowe wpadki?
  6. Słodko – ostra surówka do obiadu. Rewelacyjne połączenie chrzanu i marchewki

Poprzedni artykułDaniel: ”Spotykam się tylko z dziewczynami z rozbitych rodzin. Za odrobinę czułości robią rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”
Następny artykułWielkie szczęście w domu Katarzyny Cichopek. Gwiazda przekazała wspaniałą wiadomość, cała Polska gratuluje małżeństwu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.