Zdjęcie ślubne, które pojawiło się w sieci, zrobiło prawdziwą furorę. Stara fotografia przedstawia młodą parę, którą zna cała Polska. Niewiarygodne, jak wtedy wyglądali! Musieliśmy kilka razy przetrzeć oczy ze zdumienia. Poznaliście osoby z portretu? 

Zdjęcie ślubne pokazuje parę, którą zna każdy Polak. Fotografia wykonana przed 50 laty sprawia, że wiele osób głowi się, kto na niej tak naprawdę jest – wyglądają znajomo, jednak na pierwszy rzut oka ciężko jest ich rozpoznać. Podpowiadamy: to medialne małżeństwo cały czas jest razem.

Zdjęcie ślubne sprzed 50 lat: wiecie, kto na nim jest?

Ci internauci, którzy pamiętają czasy wykonania fotografii nie mieli problemu z rozpoznaniem młodej pary. Jednak setki osób musiały się mocno nagłowić, by uzyskać prawidłową odpowiedź. Mamy dla was podpowiedź numer dwa: kobieta ze zdjęcia napisała książkę, która wywołała prawdziwą burzę! Już poznajecie?

Jeżeli dalej nie macie pomysłu, przeczytajcie krótki opis życia pary, oczami kobiety ze zdjęcia.

– Ja byłam matką, wychowawczynią, kucharką, sprzątaczką, pielęgniarką, tak naprawdę wykonywałam kilka zawodów, na nic innego nie miałam czasu. Ale to było moje życie, ja to kochałam, robiłam to wszystko z przyjemnością — czytamy w książce Marzenia i Tajemnice.

  1. Dramat uwielbianego aktora TVP, najbliższa osoba zmarła na jego rękach. ”30 minut go reanimowałem
  2. Wielka gwiazda TVP nie pozostawia złudzeń. Mówi o „piątce Kaczyńskiego” i następnym ruchu
  3. Wielkie brawa dla Katarzyny Dowbor. Dzięki ”Nasz nowy dom” zmieniło się życie Kajetana, jego mamy i babci

Zdjęcie ślubne pary prezydenckiej

Ta wiekowa fotografia przedstawia oczywiście parę prezydencką, Lecha i Danutę Wałęsów. Zdjęcie ślubne pochodzi z 8 listopada 1969 roku. Para nie mogła jeszcze nawet przypuszczać jak w ciągu najbliższych lat odmieni się ich życie!

Zdjęcie ślubne zostało zamieszczone w biografii Danuty Wałęsy — Marzenia i tajemnice. Niedawno pisaliśmy o tym, jak napisanie książki odmieniło związek pary prezydenckiej. Czekamy na wasze komentarze!

Źródło: interia.pl
 
 
 
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan trafiła do kliniki. Ciężarna gwiazda jest po zabiegu, wszyscy patrzą tylko w jedno miejsce
Następny artykułNieprawdopodobne, Gabriel z ”Królowych życia” przekazał radosną nowinę. Gratulacje
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.