Krystyna Janda dziś świętuje swoje urodziny! Właśnie skończyła 67 lat, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i ogromną przyjemność sprawia jej dzielenie się ze swoimi fanami zdjęciami z życia codziennego, a nawet z lat młodości. Jak legendarna aktorka zmieniła się z wiekiem?

Krystyna Janda to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek zarówno filmowych, jak i teatralnych. Najczęściej przypadają jej role silnych i zdecydowanych kobiet, które w pełni znają swoją wartość. Nic dziwnego, aktorka od zawsze uchodzi za ikonę stylu i prawdziwego piękna!

Jak się zmieniła Krystyna Janda?

Aktorka nigdy nie bała się mediów społecznościowych. Na co dzień wykazuje się tam dużą aktywnością, między innym publikuje posty dotyczące jej życia zawodowego, prywatnego, a czasami nawet nawiązuje do swojej młodości. 

Jakiś czas temu aktorka na swoim Instagramie podzieliła się fotografią z momentu, kiedy rozpoczynała swoją karierę. Widzimy na nim, jak gwiazda uśmiecha się do obiektywu, a w dłoni trzyma wypalonego w pół papierosa. Trzeba przyznać, że wygląda na nim naprawdę pięknie! Odkryte ramiona, a także długa szyja i niedbale związane włosy sprawiły, że niejedna kobieta pozazdrościła jej urody

Pomimo tego, że lata lecą, wiele osób ma wrażenie, że czas dla Krystyny Jandy stoi w miejscu. Aktorka wciąż ma to coś, co przyciąga wzrok wszystkich jej fanów!

Krystyna Janda obchodzi 67 urodziny

Aktorka obchodzi właśnie swoje  urodziny. Z tej okazji postanowiła zakomunikować coś bardzo ważnego. Na swoim Facebooku wyraźnie oznajmiła, że nie chce, aby składać jej życzenia. Dla osób, które chcą jednak ofiarować aktorce prezent, Krystyna Janda ma pewną propozycję.

– Moje urodziny spędzę pod Sejmem, aby wyrazić swój sprzeciw wobec tego, co się dzieje. Proszę o nieskładanie życzeń urodzinowych, wystarczy innych smutków. Mam uczucie, że sytuacja jest krytyczna. Bardzo poważna. Pozdrawiam Państwa serdecznie. Do zobaczenia podczas protestu – napisała. 

Aktorka pragnie, żeby jak najwięcej osób w tym dniu poszło pod Sejm, aby tam wziąć udział w proteście w obronie sędziów. Swoją obecność zadeklarowała oczywiście także ona sama.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krystyna Janda
instagram.com/tojajanda

Tak kiedyś wyglądała Krystyna Janda.

krystyna janda
filmpolski.pl

Wystąpiła w wielu kultowych produkcjach.

Krystyna Janda
facebook.com/Krystyna-Janda

Aktorka wygląda wspaniale.

krystyna janda

Dziś Krystyna Janda kończy 67 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów. „Klęczałam na korytarzu z bólu. Nikt z personelu w ogóle się tym nie przejął”
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka postanowiła na płomienny kolor i wygląda fantastycznie
  4. Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
  5. „Szwagierka ma czwórkę dzieci i żyje z 500 +. Siedzi na kanapie, wydaje pieniądze i nawet nie dba o dom”
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy

źródło: niezalezna.pl, kobieta.wp.pl, kobieta.pl

 

Poprzedni artykułUSG przybrało nieoczekiwany obrót. Mąż prawie zemdlał podczas badania, to się zdarza raz na 15 mln
Następny artykułJak zrobić koka? Proste i szybkie sposoby na efektowną fryzurę
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.