Krystyna Loska teraz nie gości tak często na ekranach naszych telewizorów, jak kiedyś. Legendarna prezenterka Telewizji Polskiej została zapamiętana jako piękna, zawsze elegancka pani z telewizji. Jak dziś wygląda Krystyna Loska? To wciąż urodziwa kobieta – już wiemy, po kim Grażyna Torbicka jest taka piękna.

Krystyna Loska swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała ponad 50 lat temu. Jak się zmieniała i jak wygląda obecnie? Krystyna Loska teraz wciąż zachwyca urodą i elegancją. Zobacz jak ikona polskiej telewizji, wygląda dziś. Mimo że przeszła na zasłużoną już emeryturę, nadal możemy spotkać ją na warszawskich salonach, kiedy to towarzyszy swojej córce – Grażynie Torbickiej.

Jak wygląda Krystyna Loska teraz?

Krystyna Loska w tym roku będzie obchodziła 82 urodziny. Znana nam wszystkim kultowa spikerka Telewizji Polskiej nie zawsze chciała być dziennikarką. Zanim zaczęła pracę w TVP, planowała zostać aktorką, jednak w ukończeniu krakowskiej szkoły teatralnej przeszkodziła jej ciąża. Krystyna Loska urodziła córkę Grażynę, a swoją drogę zawodową postanowiła związać z radiem, a potem telewizją. To właśnie praca w TVP przyniosła Losce ogólnopolską rozpoznawalność i sympatię widzów.

Spikerka przeszła na zasłużoną emeryturę, jednak wciąż pojawia się na oficjalnych wyjściach, gdzie towarzyszy swojej równie znanej córce – Grażynie Torbickiej. Krystyna Loska teraz wciąż zachwyca wyglądem. Szczupła, zadbana, starannie ubrana i uczesana. Tak właśnie obecnie prezentuje się Krystyna Loska. Z pewnością sekretem urody Krystyny Loski, jak równie pięknej Grażyny Torbickiej są świetne geny. Po obu paniach nie widać żadnej ingerencji chirurga plastycznego.

Krystyna Loska miała zawał

W lipcu 2017 Krystyna Loska hucznie obchodziła swoje 80. urodziny. Gwiazda czuła się świetnie, a na urodzinowej imprezie bawiła się jej rodzina i najbliżsi znajomi z czasów pracy w Telewizji Polskiej. Kilka tygodni później, kiedy przebywała na swojej działce na obrzeżach miasta, nagle bardzo źle się poczuła. W nocy z mocnym bólem serca pojechała do szpitala, w którym zdiagnozowano zawał. Natychmiast podjęto decyzję o operacji, podczas której udrożniono jej zatkaną tętnicę. Operacja się udała, a Loska szybko wróciła do formy i dziś czuje się już świetnie. Jak donosi portal se.pl Krystyna Loska już od ponad dwóch dekad, boryka się z problemami z sercem. Życzymy jej zatem jak najwięcej zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA KRYSTYNY LOSKI:

Krystyna Loska i Jan Banaś
nstagram.com @grazynatorbicka

Krystyna Loska była jedną z najpopularniejszych spikerek w Telewizji Polskiej.