Krzysztof Jackowski udzielił wywiadu dla „Super Expressu”, w którym powiedział, jaka pogoda czeka Polaków podczas obchodów Wszystkich Świętych. Najpopularniejszy jasnowidz w kraju przekazał bardzo optymistyczne wiadomości.

Chociaż ostatnie wizje Jackowskiego nie należały do najlepszych, to tym razem po ich wysłuchaniu można się uśmiechnąć.

Krzysztof Jackowski o Wszystkich Świętych

W ostatnim czasie z ust jasnowidza mogliśmy usłyszeć wiadomości o konfliktach zbrojnych, czy podwyżkach cen. Póki co sprawdziło się jedynie to drugie. Teraz postanowił wypowiedzieć się o pogodzie, jaka czeka nas na nadchodzące Święto Zmarłych i Zaduszki. Jackowski jest przekonany, że w najbliższych tygodniach zima nas nie zaskoczy.

– Zima nas nie powinna zaskoczyć w listopadzie. Ja mam wrażenie, że w drugiej połowie listopada będą takie trzy dni, że trochę śniegu mokrego spadnie i tak przypomni nam to zimę — powiedział dla „Super Expressu”.

Wszystko wskazuje na to, że wybierając się na cmentarze, będziemy mogli zarzucić na siebie nieco lżejsze ciuchy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Pogoda na Wszystkich Świętych kojarzy mi się stabilnie. To znaczy mamy do czynienia z Polską. To jest jednak pewna przestrzeń. I w Krakowie może być inaczej, a w Człuchowie może być inaczej. Ale ogólnie będzie to w miarę ciepławy dzień — dodał.

W tej sprawie podobnie wypowiadali się także eksperci IMGW, zatem informacje można uznać za wiarygodne.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cała w emocjach Jolanta Kwaśniewska nagle zabrała głos. Polacy wstrzymali oddech
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Fatalne wieści dla palaczy. Wkrótce cena paczki może wynieść ponad 20 zł

Źródło: o2.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl