Ogłoszenie Małgorzaty Rozenek nową prowadzącą program „Dzień Dobry TVN” było jedną z najbardziej wyczekiwanych informacji ostatnich tygodni. Teraz okazało się, że Perfekcyjna Pani Domu miała na swoją posadę mocną konkurencję.

Wybór nowej prezenterki „Dzień Dobry TVN” wywołał mnóstwo spekulacji w mediach. Internauci zastanawiali się, jak Małgorzata Rozenek poradzi sobie w nowej roli. Po debiucie Perfekcyjnej Pani Domu i towarzyszącego jej Krzysztofa Skórzyńskiego nie zabrakło zarówno słów pochwał, jak i krytyki pod adresem nowych prowadzących.

Teraz okazało się, że żona Radosława Majdana nie była jedyną chętną do objęcia stanowiska gospodyni śniadaniówki. Jej konkurencją była niezwykle doświadczona dziennikarka, która w przeszłości współpracowała między innymi z Telewizją Polską.

Małgorzata Rozenek od dawna walczyła o posadę w „Dzień Dobry TVN”

Nie od dziś wiadomo, że prowadzenie programu śniadaniowego było jednym z największych marzeń Małgorzaty Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu nie tylko wielokrotnie ubiegała się o to stanowisko, ale też publiczne zwracała się do Edwarda Miszczaka z prośbą o rozważenie jej kandydatury. W końcu gwiazda osiągnęła swój cel i zadebiutowała w „Dzień Dobry TVN”

-Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę — czytamy na łamach portalu „Pomponik”.

Po pierwszym występie gwiazdy u boku Krzysztofa Skórzyńskiego wielu internautów zwróciło uwagę na jeden istotny szczegół w jej zachowaniu. Prezenterka cały czas nerwowo poprawiała swoją fryzurę i choć był to delikatny błąd, wiele osób uważa, że trzeba nad tym popracować.

Kto był konkurencją Małgorzaty Rozenek do roli prowadzącej „Dzień Dobry TVN”?

Co ciekawe, okazało się, że Perfekcyjna Pani Domu nie była jedyną osobą, która ubiegała się o posadę prowadzącej program „Dzień Dobry TVN”. Jej konkurentką była znana z TVP dziennikarka Agata Młynarska. Prezenterka ma doświadczenie w pracy w programie śniadaniowym, ponieważ przez wiele lat prowadziła konkurencyjne show „Pytanie na śniadanie”, a także realizowała się jako gospodyni programu „Świat się kręci”.

Według informacji przekazanych przez magazyn „Rewia” szefostwo TVN zdecydowało się odrzucić kandydaturę Agaty Młynarskiej z powodu jej problemów zdrowotnych. Dziennikarka zmaga się z chorobą Leśniewskiego-Crohna, czyli schorzeniem autoimmunologicznym objawiającym się między innymi przewlekłym zapaleniem jelit, bólem brzucha i anemią.

-Agata prowadziła przecież swego czasu „Pytanie na śniadanie” w TVP i „Świat się kręci”. Czuje się jak ryba w wodzie przed kamerą, kocha kontakt z publicznością. I uważa, że teraz jako kobieta ma najwięcej do powiedzenia i dania z siebie widzom. Znacznie więcej niż wtedy, kiedy była młodsza Niewykluczone, że wpływ na to miały informacje o problemach zdrowotnych Agaty. Wszyscy pamiętają, jak trafiła do szpitala, gdy prowadziła „Świat się kręci”. Producenci TVP mieli wtedy problem — czytamy słowa informatora „Rewii”.

Zobacz Małgorzatę Rozenek na planie „Dzień Dobry TVN:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Po wyczekiwanym debiucie w „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Rozenek trafiła „na dywanik”. Produkcja miała uwagi
  2. Ciężarna Dominika Gwit pokazała, jak teraz wygląda. „Dzieciątko rośnie, a ja trochę maleję”
  3. Katarzyna Golec zwykle usuwa się w cień, ale teraz zabrała głos. Przykre, co powiedziała o swoich marzeniach 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.